Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xd-_-bx

Jaka karta quad na win 8.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam kolegę, który chce kupić sobie kartę z 4 wyjściami RJ45 i obsługującą windows 8.1 x64.

Proszę nie pytać dlaczego bo sam kolegi nie rozumiem :D

Prosiłbym o jakieś propozycje.

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta p67 Pro3. Ma ;)

 

@narmiak : Dzięki za linki. Pomocne jak cholera :D. To że na czymś sam się znasz to nie oznacza że wszyscy się znają. Dziękuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@narmiak : Dzięki za linki. Pomocne jak cholera :D. To że na czymś sam się znasz to nie oznacza że wszyscy się znają. Dziękuję ;)

No na używaniu wyszukiwarek w sklepach znać się powinien moim zdaniem każdy użytkownik internetu. Konkretne modele kart dostałeś już na samym początku więc co to za problem ze skopiowaniem tego w wyszukiwarki sklepowe i ze znalezieniem czego trzeba? Wszystkie karty, które podałem w pierwszym moim poscie tutaj spełniają twoje warunki, więc wystarczyło sprawdzić samodzielnie, które z nich są do kupienia w Polsce i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na używaniu wyszukiwarek w sklepach znać się powinien moim zdaniem każdy użytkownik internetu. Konkretne modele kart dostałeś już na samym początku więc co to za problem ze skopiowaniem tego w wyszukiwarki sklepowe i ze znalezieniem czego trzeba? Wszystkie karty, które podałem w pierwszym moim poscie tutaj spełniają twoje warunki, więc wystarczyło sprawdzić samodzielnie, które z nich są do kupienia w Polsce i tyle.

 

Ty chyba pomyliles swoje powolanie z pomocą na tym forum. :E

Pozatym jak nie potrafisz prawidlowo skopiowac linku to nie cwaniakuj na forum !! Jak takie skomplikowane, trudne wyszukac komus jak o cos prosi to nie pisz, ze ma sobie szukac sam bo nie kazdy sie na tym zna i interesuje i wie w jakich sklepach szukac, a Ty zachowujesz sie jakbys zjadl wszystkie umysly. Nie chcesz nie pomagaj nikt cie do tego nie zmusza, ja nie lubie cwaniakow i bede takich wszedzie tepil.

 

Autorze tematu, a po co twojemu koledze taka akrta? Nie prosciej kupic switch lub router?? Po co komputer ma caly czas chodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze chce sobie zrobic agregacje portow zeby osiagnac transmisje 4Gbit. Jedynie takie widze zastosowanie tej karty albo do routera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedział mi niestety że potrzebuje kartę z 4 wejściami rj45. Niestety próbowałem się dowiedzieć, ale to na nic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie dowiedz bo moze jest inne rozwiazanie. Ilosc portow mozna zastapic vlanami albo switchem szczegolnie ze cena takiej karty to prawie zarzadzalny switch.

Ja uzywam w piwnicy D-LINK DGS-1210-20 a kompie mam zintegrowana karte intela a po drodze jeszcze RB450G i na nim sobie wszystko rozszywam jak chce, jesli potrzebuje wiekszej ilosci portow to wrzucam tagowane vlany na kompa bezposrednio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...