Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

woot

Wybór słuchawek do ok. 150 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Niestety moje Kossy UR40 zginęły śmiercią tragiczną, dlatego potrzebuję dość pilnie nowych słuchawek. Posiadam bon zakupowy do Empiku dlatego też stamtąd chciałbym kupić słuchawki, nawet jeśli cenowo niezbyt jest to opłacalne. Na słuchawki chciałbym wydać około 150 zł. Używam ich głównie do gier, sporadycznie również posłucham muzyki popowej. Główny nacisk chciałbym położyć na pozycjonowanie. Jako źródło używam Asus Xonar DX.

 

Przygotowałem już nawet listę słuchawek w tym przedziale, żeby oszczędzić komuś pomocnemu trudu :)

 

- Samson SR850 (nie zauważyłem polskich opinii na ich temat, ale są uderzająco podobne do polecanych Superluxów?)

- Plantronics GameCom 388

- JVC HA-S660-V

- Hama Fire Fighter

- Koss UR40 :Up_to_s:

- SENNHEISER HD 205-II

- BEYERDYNAMIC DTX910

- DENON AH-D310R

- BEYERDYNAMIC DTX350p

 

Innych wartych uwagi propozycji nie znalazłem na stronie Empiku. Jakoś kusi mnie Beyerdynamic, czy ta firma jest godna polecenia?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jak wspomniałem słuchawki chcę kupić w Empiku, a tam takowych nie posiadają, dlatego też w grę wchodzi to co jest podane przeze mnie w pierwszym poście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co podałeś to tylko Koss UR40 kojarzę, że się nadają jako tako :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...