Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

shalashaska

Wolfenstein: The Old Blood

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby miało te same wymagania bym kupił.

Wszystko zależy w jakiej jakości chcesz grać. Wymagania ma wyższe bo i dodali (tak mi się wydaje) jakieś nowe bajery graficzne. Ja nie zauważyłem, aby to rozszerzenie działało przy tych samych ustawieniach gorzej od podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limit 60 fps? Z tego co pamietam w The New Order powyzej 60 fps silnik nie wyrabial i zaczynal wariować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy w jakiej jakości chcesz grać. Wymagania ma wyższe bo i dodali (tak mi się wydaje) jakieś nowe bajery graficzne. Ja nie zauważyłem, aby to rozszerzenie działało przy tych samych ustawieniach gorzej od podstawki.

Mam reformę 260gtx ale to już nie ma znaczenia bo w czerwcu są plany zakupu kompa i to jest ten właściwy czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube....h?v=c7BdbsrRtOs

 

gtx 970 ledwo to ciągnie albo procek blokuje

gra nie działa gorzej niż podstawka (a chyba nawet lepiej), pod warunkiem że nie damy antialiasingu x8 tak jak na powyższym filmiku lol ;)

Inna sprawa że preset "ultra" wcale nie ustawia najwyższej jakości grafiki, trzeba dać na "własne" i samemu wszystko poustawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy nawet mowia o 9 godzinach (na poziomie Uber).

Jak na gre za 20 euro... interes niezly.

 

Teraz porownajcie sobie Wolfa za 20 euro i CoDa za 60. Wow.

Są też tacy, co kończyli w ponad 4 godziny.

W recenzji PC Gamera też jest mowa o takim czasie, choć wiadomo, że to zależy od tego, czy się skradamy więcej, czy strzelamy.

 

Jedna z pierwszych ocen: 7/10

http://www.pcgamer.com/wolfenstein-the-old-blood-review/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal86

Gra nie warta wiecej niz 50 zł. Jak stanieje kupię na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kosztuje 60 zl. Jeszcze za drogo? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pudełkową wersję (podpinającą się pod Steam'a) można kupić ze zniżką z KG za ~48zł z darmową wysyłką,

ale znajdą się tacy którzy powiedzą że drogo, cóż nie dogodzicie wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę że przechodzi się go dłużej niż takiego CODa, ze znajdzkami pewnie ~10h to bardzo fajna cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie warta wiecej niz 50 zł. Jak stanieje kupię na pewno :)

Nie warto bo co ? Bo Ty tak piszesz ? Grałeś ? Przeszedłeś ? Jeśli nie to Twoje zdanie jest warte tyle co miecia z pod sklepu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest po prostu kapitalny! Miło znowu wrócić do jednego z najlepszych fpsów ostatnich lat ;) Potężna dawka klimatu mam nadzieje utrzyma się do końca i te 10h+ na fabułę nie będzie wyssane z palca...

Ja naprawdę uwielbiam ten silnik graficzny!Wiem ma swoje wady jednak jego hmm...nazwijmy to estetyka + oświetlenie urzeka...Problem oczywiście jak zawsze z v-sync i nagłymi dropami sekundowymi do 30fps.Ja poradziłem sobie z tym tak:

W ustawieniach gry dałem v-sync adaptacyjny + w ustawieniach karty włączyłem.Strumieniowanie tekstur 16 (nie wiem czemu ale to też ma wpływ na dropy) reszta praktycznie maks i stałe 60kl\s.

aha pomaga też zmiana priorytetu w menadżerze zadań na wysoki a czasami zwykłe alt\tab również niweluje te dropy...

Gtx 680 + i7 3.39Ghz

Faktycznie, ustawienie v-sync na adaptacyjny sprawia, że chodzi to znacznie lepiej.

A tak w ogóle bardzo fajnie się gra, chciałem tylko trochę zacząć i wciągnęło jak diabli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ustawienie v-sync na adaptacyjny sprawia, że chodzi to znacznie lepiej.

A tak w ogóle bardzo fajnie się gra, chciałem tylko trochę zacząć i wciągnęło jak diabli.

adaptacyjny to tak jak wyłączony, więc radzę uważać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie grałeś z adaptacyjnym z poziomu sterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już w dodatku możliwość włączenia AA w opcjach? Czy tak jak w podstawce po każdym uruchomieniu w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączcie vsync w grze i włączcie w sterach nv - gram na padzie i wiem co mówię. Z vsync włączonym w grze przy 60fps taki stutter że masakra, po włączeniu w sterach masełko. Dodatkowo włączcie kompresję tekstur - jakimś cudem przy 4gb vram jak się włączy kompresję (bez cuda bo są jakieś artefakty u mnie) to gra dostaje +10fps pomimo że bez kompresji nie zżera więcej niż 2.7gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra b.fajna grałem na ultra(AA ustawiłem na x2 nie x8) na 280x i to w 2550x1440. B.krótka tylko ja miałem wrażenie że to dopiero 2/3 gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z teksturami które są rozmyte na maksa jak się szybko obracasz? Serio takie doczytywanie i kasowanie z bufora natychmiast? oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem z texturami trochę to wkurza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
One of the problems of the game’s engine ever since the launch of RAGE is screen tearing and especially texture pop-ins. This is caused by the fact that the game does not create the texture cache directory. If you create it, a lot of problems will disappear. Here’s how to do it:

 

(the default location should be AppData\Local\MachineGames\Wolfenstein The New Order\ but if you want to be 100% sure, follow the instructions below):

 

– start the game and open the console by pressing CTRL ALT `

– type fs_cachepath – this will show you the exact location where you should create the texture cache directory.

– create the directory (as I said, it should normally be AppData\Local\MachineGames\Wolfenstein The New Order\ – if not, create the one shown by the fs_cachepath command line)

 

Alternately, to reduce the texture pop-ins, you could edit the game’s config file (found in the install directory, something like Steam\steamapps\common\wolfenstein\base). Search for the following variable:

 

vt_maxPPF

 

And change its value from 64 to something lower, like 8 if you run on 2 or 4 cores or 16 if you have 6 or more cores.

 

Another possible fix:

 

– turn off Vertical Sync/vSync

 

Right now this is everything we’ve got and you should really try these fixes because they solve most of the problems gamers are facing. We’re still working hard to find other possible fixes for you and we’ll update this article when we get them. If you have managed to find some fixes of your own, please share them with us!

Więcej sposobów na pozbycie się tego problemu chyba nie ma. Podobno zwiększenie FOV też trochę pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...