Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gucio94

Lenovo G580 - problem z WIFI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

otóż od czasu aktualizacji mojego laptopa (Lenovo G580) do systemu Windows 8.1 mam regularne problemy z odbiorem WIFI na stancji. Chodzi o to, że zrywa mi połączenie z siecią, co kilka minut (ewentualnie połączenie jest ograniczone), co powoduje, że musze ciągle rozłączać się z daną siecią i podłączać ponownie. Jest to bardzo uciążliwe i mocno utrudnia pracę. Dodam, że problem występuje tylko i wyłącznie z tą jedną siecią WIFI na stancji (moi współlokatorzy nie mają takich problemów), w pozostałych miejscach sieć bezprzewodowa działa dobrze. Próbowałem ściągać sterowniki do karty sieciowej, ale nic to nie dało.

 

Próbowałem także sposobu z tego filmiku:

 

Naprawdę nie wiem, co robić, bardzo proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterownik Broadcoma z tego roku, którego używam na moim BCM4352 AC 2x2 w laptopie.

http://www.mediafire...n_7.12.39.15.7z

Ogólnie zdobycie sterowników Broadcoma nie jest łatwe, mimo że aktualizacje wychodzą dość często - ale dla OEMów, którzy mogą udostępnić nową paczkę lub nie.

 

Oczywiście sterownik będzie działał tylko wtedy, gdy masz moduł WiFi tego producenta, a nie np. Atherosa. Na liście kart sieciowych to widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po zainstalowaniu tego sterownika problem dalej występuje. Jakieś inne rozwiązania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...