Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eXDami

[Lenovo z710] Pytanie o klawiature

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem nowego lapka i wygląda na to, że ten model (http://www.x-kom.pl/p/214723-notebook-laptop-17%2C3-lenovo-z710-i3-4000m-4gb-1000gb-gt840m.html) idealnie spelnia wszystkie kryteria, ale jest jedno spore ALE, a mianowicie:

 

"Kolejną niekorzystną cechą, która trapi klawiaturę Z710, są blokady klawiszy. Wciśnięte jednocześnie A i S zablokują wszystkie klawisze w trójkącie W-Esc-CapsLk. Wciśnięta para klawiszy S i D uniemożliwi zaś skorzystanie z CapsLk, 2, 3, W, E, X, C; nie pozostanie to bez znaczenia dla zapalonych graczy."

 

Serio tak jest? Czy moze jakims cudem przestali takie juz produkowac, albo wadliwy egzemplarz? Wspomina o tym tylko jedna recenzja, a nie ukrywam, ze dla mnie to troche niedorzeczne. Nic lepszego do 2149 raczej nie znajde, wiec bylo by szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprawdzę to Ci powiem i zrobię edit.

Ok sprawdziłem, blokada niektórych klawiszy jak w opisie, ale dodam jeszcze że tak samo dzieje się na mojej desktopowej klawiaturze logitech czy na mechanicznym zalmanie zm-k500

 

Szukaj sobie jakiegoś antyghostinga :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprawdzę to Ci powiem i zrobię edit.

 

Ok sprawdziłem, blokada niektórych klawiszy jak w opisie, ale dodam jeszcze że tak samo dzieje się na mojej desktopowej klawiaturze logitech czy na mechanicznym zalmanie zm-k500

 

Szukaj sobie jakiegoś antyghostinga :E

O matko, dzięki Tobie wielkie, bo zdałem sobie sprawę, że na desktopie też tak mam i nigdy chyba w niczym mi to nie przeszkodziło. A z innych rzeczy, to coś Cię w nim irtyuje? Bo różne opinie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie laptopie też tak się dzieje (Vaio FW51)

ale NIGDY bym tego nie zauważył gdyby nie ten post xD.

Gram na nim baaardzo dużo i nigdy tego nie "odkryłem" sam :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic mi sie nie blokuje na moim z710. klawiatura jednak troche sie ugina ale ma fajny niski skok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko, dzięki Tobie wielkie, bo zdałem sobie sprawę, że na desktopie też tak mam i nigdy chyba w niczym mi to nie przeszkodziło. A z innych rzeczy, to coś Cię w nim irtyuje? Bo różne opinie słyszałem.

Strasznie zj... sterowniki do WiFi (jest kilka różnych wersji, ja ostatecznie pobrałem z strony intela i któreś w końcu działały)

A tak to ogólnie spoko, no może ułożenie klawiszy mi nie pasuje, ale niczego innego po laptopie bym się nie spodziewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie zj... sterowniki do WiFi (jest kilka różnych wersji, ja ostatecznie pobrałem z strony intela i któreś w końcu działały)

A tak to ogólnie spoko, no może ułożenie klawiszy mi nie pasuje, ale niczego innego po laptopie bym się nie spodziewał.

Dzialasz na Win8 czy Win7? Bo slyszalem, ze ze sterami na Win7 t w ogole sajgon jest. Troche sie napalilem na niego hehe, jutro lece obadac na zywo i chyba zamawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzialasz na Win8 czy Win7? Bo slyszalem, ze ze sterami na Win7 t w ogole sajgon jest. Troche sie napalilem na niego hehe, jutro lece obadac na zywo i chyba zamawiam.

W7, wersja full hd + i5

 

:E chociaż praktycznie go nie używam bo w domu desktopa mam i tak. Ale jak bym znowu miał coś kupić DLA SIEBIE za 2,5k to pewnie bym kupił to samo. Z WiFi się męczyłem jedynie ale już mam sterowniki więc gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xava2011 jak wyglądają temperatury i hałas oraz jak radzi sobie ta bateryjka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na i3 laptop jest cichutki i chłodniutki. Średnie na Wot i wysokie na WoWs, HD+. System 8.1 wszystko działa perfekcyjnie.

bateryjka to smiech na sali. Większą mam w smartfonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na i3 laptop jest cichutki i chłodniutki. Średnie na Wot i wysokie na WoWs, HD+. System 8.1 wszystko działa perfekcyjnie.

bateryjka to smiech na sali. Większą mam w smartfonie.

Na i5 siłą woli również działa mi bardzo cicho - inaczej być nie może bo to prawie to samo. Co do baterii... duża to ona nie jest, ale teraz jakaś moda na małe baterie :o

Co do pojemności to przelicz sobie na wato-godziny i okazuje się że w telefonie masz dużo mniejszą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na i3 laptop jest cichutki i chłodniutki. Średnie na Wot i wysokie na WoWs, HD+. System 8.1 wszystko działa perfekcyjnie.

bateryjka to smiech na sali. Większą mam w smartfonie.

Celuje wlasnie w i3m, bateria to w sumie nie jest az taki problem, bo to taki polstacjonarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...