Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kentucky

PlayStation Network

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Otóż od piatku do dzisiaj nadal mam ten sam problem z zalogowaniem sie do PlayStation Network . Wogóle nie można sie zalogować ani na konsoli do PSN ani na stronie PlayStation ani jak wchodze w Sklep na stronie PlayStation Store to pisze , że strona jest nie dostepna caly czas . Żadna gra mi nie chce pójśc bez zalogowania się . Jak wchodze w Dying Light to gra chodzi do czasu ładowania zapisu gry i poźniej staje . Tak samo mam z GTA 5 . Proszę , doradzćie mi coś sensownego . Z góry dziękuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj od nowa wprowadzić ustawienia sieci w konsoli, ustaw MTU na 1473. Ja ostatnio też miałem zgrzyty ale po paru zmianach i ustawieniach złapało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc do ustawienia i sieć , nastepnie wybieram przetestuj połaczenie internetowe i wyświetla się , że z internetem jest połączenie czyli sukces ale zatrzymuje się na Połaczneie z PSN i po chwili wyskakuje błąd , że nie można się połączyc albo , że sieć jest w tej chwili nie dostepna . Dodam , że przed piątkiem było dobrze , już kiedyś przez inny cały dzien nie mogłem sie połaczyc ale nastepnego wszystko bylo w porządku , więc to zlekceważyłem . Zmieniałem te MTU na 1473 i nic nie pomogło . Dodam , że łącze się przez WIFI , ale to chyba nie przez to bo natęzenie sygnału przez WIFI jest ponad 60% patrzac w ustawieniach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...