Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

209458

Następca Moto G do 4,5"

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że właśnie padł mi dotychczasowy Moto G szukam czegoś nowego. Mogę kupić znowu Moto G, ale jestem też w stanie dołożyć doc czegoś ciekawszego o ile się znajdzie. Główne ograniczenie to rozmiar do 4,5 cala. Wymienialna bateria czy slot na kartę SD to miły dodatek, ale nie wymagane, nauczyłem się żyć bez tego, ale nakładki na kciuk czy bojówek z dużymi kieszeniami nie będę z powodu telefonu kupował :D

 

Macie jakiś pomysł? Czy już wszystkie ciekawe modele to zintegrowane paletki do ping-ponga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G2 mini. Mimo, że ma spory ekran to jest całkiem kompaktowy. Zwróć uwagę na serie Z Compact.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G2 Mini trochę za mały upgrade względem Moto G. Ale te Compacty są wypaśne z tego co widzę. Muszę zastanowić się, czy z1 starczy czy warto ładować się w z3 compact.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości (też mam Moto G) co się stało staremu sprzętowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według serwisu albo uszkodzone pliki bootloadera (czego nie ruszają bo narusza licencję producenta) albo padnięta pamięć wewnętrzna (wymaga wymiany całego PCB). Zasadniczo wyglądało to tak, że oglądałem filmik z czekoladowym króliczkiem wielkanocnym. Po zakończeniu filmiku telefon się jakby przywiesił, więc wymusiłem reset przytrzymując power. I od tamtej pory procedura bootowania zawiesza się na logo Motoroli. Gdybym przed padem miał włączone debugowanie po USB może dało by się coś jeszcze zrobić z nieoficjalnym softem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy w menu serwisowym też nie dało rady przywrócić tego co fabryka dała? Cóż, miejmy nadzieję, że odosobniony przypadek. Odkąd mam Lolipopa też miewam dziwne przywiechy*, ale na ogół do przeczekania, może raz czy dwa musiałem wyłączyć i włączyć tel.

 

*tak sobie myślę, że chyba zawsze też podczas oglądania filmików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu serwisowe zamierało na obrazku androida z otwartą klapką w brzuszku. Nic się nie dało z niego wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgraj custom roma jeśli po gwarancji.

Do tego telefonu znajdziesz wiele na forum xda developers.

Link:forum.xda-developers.com/2015-moto-g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...