Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TrueFaith

[Zamknięty]Jaki najlepszy zasilacz [GTX970 + i5 Sandy ]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałbym kupić możliwie najlepszy zasilacz, małe wahania napięć, przede wszystkim niski poziom głośności (w ostateczności wsadzę do niego Noiseblocker'a PLPS bo mam). Ważne żeby elektronika była cicha, nie może być piszczących cewek etc. szkoda mi też czasu na wymiany więc chciałbym wybrać coś najmniej awaryjnego. Wstępnie myślałem o RM750(lub mniejszy) w najnowszej rewizji bodajże od CWT. Pracowałby raczej większość czasu w pasywie o ile nie cały czas, choć z drugiej strony wolałbym nie skracać żywotności elektroniki przez niepotrzebnie podwyższone temperatury skoro cichutki wentylatorek może tam sobie coś wiać. Co myślicie? Aktualny CM V650 niestety nie zgrał się z kartą, działa z każdą inną tylko nie z nią, karta też działa z każdym innym zasilaczem. Liczy się też dla mnie wygląd, raczej musi być fullmodular, dobrze by kable oryginalne były ładne lub żeby można było łatwo zrobić oplot.

 

Wybaczcie za niepoukładanie informacji ale śpiący już jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj bez problemu wystarczy coś w stylu np. XFX XTR 550W, Antec EDGE 550W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aktualny CM V650 niestety nie zgrał się z kartą, działa z każdą inną tylko nie z nią, karta też działa z każdym innym zasilaczem.

Przyznam szczerze, że to aż dziwne. Zgłaszałeś tą niekompatybilność do serwisu sklepu gdzie nabyłeś zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że to aż dziwne. Zgłaszałeś tą niekompatybilność do serwisu sklepu gdzie nabyłeś zasilacz?

Nawet mi się nie chce szczerze powiedziawszy. Ze wszystkim innym działa, nawet dużo bardziej prądożernym. Ale na pewno zgłoszę to póki mam gwarancję, chyba, że go sprzedam po prostu. Słyszałem o takich przypadkach, brzmi trochę magicznie, nie mam pojęcia czemu tak jest.

 

Tutaj bez problemu wystarczy coś w stylu np. XFX XTR 550W, Antec EDGE 550W

Kolega ma Edge 650, wentylator terkocze i lekko szumi nawet bez obciążenia. Może taka sztuka, może nie.

 

Kilka miesięcy temu liczył się dla mnie każdy grosz, tym razem nie chcę oszczędzać 50 czy 100zł. Zważmy na to, że teoretycznie może się tu pojawić 2500k z próbą osiągnięcia okolic 5GHz oraz lepsza karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany wiele razy. Nic nowego po za tym problemem ze starym zasilaczem nie wnosi.

Kosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...