Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xxxzordonxxx

Czy karka zintegrowana wystarczy do słuchawek?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na początek napiszę, że nie bardzo znam się w tych klockach, więc jeśli podam za mało info to piszcie, a dodam. Posiadam zintegrowaną kartkę muzyczną, model mojego lapka to: Acer Aspire vn7-591g. Planuję zakupić słuchawki z mikro kingstona HYPERX CLOUD albo HYPERX CLOUD II. Takie pytanie, czy zintegrowana wystarczy w tym wypadku, czy powinienem dokupić lepszą kartę muzyczną? Dziękuję za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup słuchawki i sam oceń. Jeśli z jakiegoś powodu karta "nie wystarczy" (cokolwiek to miałoby według Ciebie oznaczać), dokup nową kartę i tyle. Samych słuchawek nie znam, ale z tego co czytam na ich temat, szału nie robią a swoje kosztują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup słuchawki i sam oceń. Jeśli z jakiegoś powodu karta "nie wystarczy" (cokolwiek to miałoby według Ciebie oznaczać), dokup nową kartę i tyle. Samych słuchawek nie znam, ale z tego co czytam na ich temat, szału nie robią a swoje kosztują...

To poczytaj, to są pro80 z mikrofonem i lepszymi padami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HyperX (wersja I zaznaczam) w promocji można było dorwać 250zł, a grają lepiej niż te wszystkie zabawki gejmerskie za 600zł+.

Hekat nie słuchałeś, nie wypowiadaj się, bo tylko mącisz. Ludzie oczekują, że słuchawki im wskażą przeciwnika, a to jest zależne od karty dźwiękowej i potem wypisują, że jednak coś im nie pasuje. Jeśli chodzi o jakość dźwięku to naprawdę nie mają się czego wstydzić w pułapie audiofilskiego entry level :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czym mącę? Moja uwaga na temat jakości słuchawek nie była ani najistotniejsza, ani jakoś szczególnie kategoryczna. Jeśli to są dobrze grające słuchawki, tym lepiej dla Autora wątku. To pytanie o "wystarczającą" kartę dźwiękową do słuchawek jest idiotyczne a nie to, że akurat ten model gra dobrze jak na swoją cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pytanie o "wystarczającą" kartę dźwiękową do słuchawek jest idiotyczne a nie to, że akurat ten model gra dobrze jak na swoją cenę.

 

Akurat to pytanie też ma sens. Jakby każdy powtarzał to, co ktoś, gdzieś, kiedyś napisał to byłby istny sajgon.

 

Stwierdzenie "szału nie robią, a swoje kosztują" dla mnie ukazuje jednoznaczne, że pojęcia o temacie to Ty nie masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tych konkretnych słuchawkach nie mam - co też zaznaczyłem w części zdania, której nie raczyłeś już zacytować ;)

 

Naprawdę uważasz, że współczesna integra w jakikolwiek sposób nie uciągnie CSa czy innego Battlefielda? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehm, dziękuję za wszystkie odpowiedzi, także te poza tematem. Jak napisałem nie znam się na tym, przekopałem trochę google ale tam ciężko było mi znaleźć co konkretnie odpowiadałoby na moje pytanie. Co do jakości słuchawek, to w necie wyczytałem duuużo pozytywnych opinii i jedynym minusem może być dość słabe mikro, ale za taką cenę czego oczekiwać.

 

To tak zrobie, kupie i sprawdzę na własnej skórze jak bd działać, temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu chodzi o słuchawki, nie o grę samą w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ciężko używać słuchawek tylko i wyłącznie do gry jak już ma się je na łbie. Tym bardziej, że lubię, jak chyba każdy, posłuchać dobrej muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu chodzi o słuchawki, nie o grę samą w sobie.

 

I dlatego poleciłem kupić słuchawki - a jak coś będzie nie tak, zastanawiać się nad zmianą karty dźwiękowej. Możemy sobie gdybać do końca świata, ale to Autorowi ma wystarczyć a nie nam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...