Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Macrovision

msi gtx 970, kod na wiedzmin 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem z morele i nigdzie nie moge wyczytać, czy oni automatycznie w premie wysylają kod na e-maila, czy trzeba jeszcze cos zglosic? jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ostatnio pisał ze na morele wysyłają do 14dni. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać aż minie okres w którym możesz zwrócić kartę bez podawania przyczyny, czyli te 14dni. Jeśli po 14dniach sami nie wyślą ci kodu to wyślij maila z zapytaniem o kod. Nie powinno być problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wam :) tak korzystaja z okazji na i5 4460 8gb ram gtx 970 pojdzie wiesiek na ultra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morele wysyłają na maila od 14 do 19 dni od zakupu. Czasem trzeba im się przypomnieć :) X-kom daje kod od razu i jest to kod zdrapka.

Kurcze, teraz widzę, że do gtx 970 i gtx 980 oprócz Wiedźmina, dają też nowego Batmana. Szkoda, że nie było tak kilka tygodni temu.

 

Na ultra testowali Wiedźmina na gtx 980 i było 60 klatek. Po solidnym oc gtx 970 dogania gtx 980 stock, także powinno hulać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciężko, procek może ograniczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do pytania, tyle ze chodzi rowniez o druga gre w promocji nvidia Batman Arkham Knight.

 

Złozyłem zamowienie na gtx970 w morele 1 maja, dzisiaj mi grafika przyjdzie, i będe miał datę sprzedaży na 5 maja, a 13 godzin temu na zagranicznych serwisach ogłoszono tą promocję z batmanem. Jest jakaś szansa że załapię jeszcze na najnowsza czesc batmana oprocz wiedzmina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zapytać sklep, czy załapiesz się na Nietoperka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wam :) tak korzystaja z okazji na i5 4460 8gb ram gtx 970 pojdzie wiesiek na ultra?

 

 

Dobre pytanie mam identyczny zestaw ja licze na high mieszanie ze średnimi ze stałymi 60fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jesli nie ultra, to high jeszcze moge przyjać, ale srednie? nie akceptuje tego =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...