Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kewtron

Zepsute słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie przed chwilą zniszcyłem sobie moje Philipsy shp5401 - otchodząc od komputera, nogą pociągnąłby kabel i mini jack oderwał się od reszty słuchawek - raczej nie da się tego naprawić to tak, potrzeba rekablingu, ale nie wiem, czy nie lepiej wyszłoby kiedy kupiłbym sobie inne sluchawki, nie wiem czy rekablingu nie wyjdzie drożej niż kupno takich słuchawek. Jesli kupno nowych byłoby lepszym wyborem to proszę propozycję, głownie do gry w csa do powiedzmy - 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takstar Pro80, Shure SRH440. Pierwsze lekka V, drugie bardziej równe. Zamiast SRH440 można też rozważyć Hi2050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz to spokojnie zlutować, wystarczy uciąć odpowiednio kabel od innych słuchawek i zlutować. Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, to polecam:

 

Superlux HMC 631 - 230 zł

Takstar Hi 2050 - 190 zł

HyperX Cloud - można wyrwać za 260 zł (prawie to samo co takstar pro80 ale podobno lepsze)

 

Do tego Audigy 2 ZS z allegro za 70 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym hyperX, ale z tego co wiem są one zamkniętę. Jakies otwarte odpowiedniki tańsze od Qpad qh 85 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...