Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dom1

Sprzedam zestaw komputerowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy tutaj na forum, więc na wejściu chciałbym wszystkich przywitać i przechodzę do rzeczy.

Mam do zaoferowania kompletny zestaw komputerowy, składany kiedyś osobiście przeze mnie i zakupiony w internetowym sklepie ESC.pl

Chciałbym dodać, że posiadam oryginalne pudełka do poniższych podzespołów (chociażby od karty graficznej, procesora, zasilacza) i kompletny zestaw papierków, który dołączony był przy zakupie.

Sprzęt jest używany, nigdy przesadnie, z głową i nie miałem z nim żadnych problemów przez okres użytkowania, jedyne co może potrzebować, to troszkę dokładniejszego przeczyszczenia i paru ulepszeń, żeby dogonić lepsze maszyny.

 

Przejdę w końcu do konkretów. Zestaw, który chciałbym sprzedać składa się z następujących podzespołów :

 

Procesor: Intel Core i5-750 / posiadam zarówno pudełko, papierki, jak i dołączone 'chłodzenie'

Płyta główna: MSi P55-GD65 / oryginalne pudełko, płyty, dodatkowe części (o tym niżej), papierki i instrukcje

Chłodzenie: Scythe Mugen II Rev.B

Grafika: PowerColor Radeon HD5850 / posiadam oryginalne pudełko razem z całym kompletem jaki otrzymałem ze sklepu

Ram: GoodRam 4GB (2x2GB) / opakowania od kości RAM również są w komplecie w razie wątpliwości

Dysk: Samsung 500GB

Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500W / jak wyżej, cały sklepowy komplet, dodatkowo pokrowiec razem z dodatkowymi kablami

Obudowa : PC Gladius 600

 

Dodatkowo na komputerze zainstalowany jest oryginalny Windows 7 Home Premium 64bit, posiadam oryginalne pudełko i zależnie od woli kupującego mogę zorganizować format dysku wraz z reinstalacją systemu.

Polecam zestaw każdemu kto szuka dobrego komputera za małe pieniądze, pomimo lat nie mam problemów z nowszymi gramy jak np. Far Cry 4 (na medium oczywiscie) i wszystko chodzi płynnie. Obudowa również powinna zadowolić

każdego, bo jest bardzo dobrym rozwiązaniem, aby zachować w środku porządek, dzięki odłączanym kablom od zasilacza w środku nie ma zbędnego syfu, plątaniny i wszystko jest na swoim miejscu oraz zapewnia przewiew.

 

Do całego zestawu dorzucam parę drobiazgów jak : Kabel ATA, kabel do podłączenia napędu DVD, 2x kabel SATA, Multi-GPU Cross Fire Video Link Card, Multi-Gpu SLI Video Link Card, Cross Fire,

zaślepki do obudowy. Wymienione części były dołączane w zestawie przy kupnie. Zapewniam, że wszystko jest oryginalne i byłem jedynym właścicielem.

 

Cena jaka interesuje mnie za powyższy zestaw to 1370zł oczywiście do negocjacji. Bezproblemowo jestem skłonny do sprzedaży poprzez Allegro lub jestem otwarty na odbiór osobisty.

Niezbyt interesuje mnie sprzedawanie poszczególnych części, dlatego wolałbym sprzedać cały komplet, dla zdecydowanych jestem skłonny zejść z ceny.

Jeśli jesteś zainteresowany to oprócz PW proszę o kontakt na maila : dominikpanko@wp.pl, ponieważ dość rzadko tutaj zaglądam, a nie chciałbym zignorować prób kontaktu.

Szczerze polecam i zapraszam do zakupy. Wierze, że sprzęt trafi w dobre ręce. Zdjęcia na prośbę, wierze, że znajdzie się ktoś chętny i zestaw trafi w dobre ręce.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu, zależy mi na czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...