Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

brio11

Obudowa do komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuję obudowy do nowego kompa i mam pewne pytanie. Czy spotkaliście się z obudową, która ma dotykowy włącznik/wyłącznik? Z kompa korzystam dość często i w obecnej obudowie po paru latach włącznik jest już lekko zmasakrowany.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Każdy włącznik w obudowie komputerowej jest dotykowy a więc trochę to nietypowe kryterium ;) Może chodzi raczej o taki typ włącznika, który będzie na tyle dyskretny i mocno schowany/osadzony, że nie będzie można go uszkodzić? Swoją drogą co się stało z obecnym włącznikiem obecnej pobudowy, że uważasz go za "zmasakrowanego"? Możesz podesłać jakieś zdjęcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie troche źle to określiłem, chodzi mi o dotyk podobny do takiego jaki można spotkać w smartfonach. Chodzi o to, żeby fizycznie nie wciskać przycisku. Nie chodzi o dotyk = wciśniecie przycisku.

Obecny przycisk jest już trochę wyrobiony i czasami zdaża mu się wpaść do środka obudowy i później cała zabawa. Próbowałem już kilku rozwiązań zapobegających wpadaniu przycisku, ale niestety bez skutku, daltego pomyślałem o przycisku 'dotykowym'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu obudów to przyznam szczerze, że nie kojarzę (możliwe, że są takie ale pochodzą stricte z linii HTPC). Kiedyś były dostępne specjalne panele Antec z linii Veris do włączania komputera poprzez pilot. Może zatem raczej coś takiego warto rozważyć? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo to już ciekawasza opcja i podoba mi się zdecydowanie bardziej :) dzięki bardzo

Znalazłem taką dokładkę ANTEC VERIS ELITE, ale niestety z dostępnością jest problem.

Mógłbyś podrzucić jakiś inny przykład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cooler master cosmos S ma dotykowy guzik

wystarczy lekko przylozyc palec

 

 

@ autor

 

w biosie nie ma opcji właczania z klawiatury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...