Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kasztanek89

[Zamknięty]laptop do hmnn no nie wiem;)

Rekomendowane odpowiedzi

przeglądam Wasze forum, czytam i szczerze nie ogarniam, dlatego postanowiłam zacząć temat i poprosić Was o pomoc

 

siada mi laptop........ więc wypada mi kupić nowy ale nie potrafię się zdecydować, każdy radzi co innego, każdy ma jakieś złe wspomnienia, każdy ma jakieś złote wskazówki

 

potrzebuję laptopa, teraz mam 15,6 cali więc na pewno nie mniejszego

planuję jakieś raty więc budżet hnnn najlepiej ok 2500 ale jakby jakaś perełka była droższa to też może być, tańsza jeszcze lepiej;)

nie gram w nic i lubię przywiązywać się do sprzętu:) więc najlepiej coś, co mi posłuży jakieś 5 lat;p

obecnie tak korzystam z laptopa: mam wgrane dwa systemy: windows służy mi do pracy- pakiet office, photoshop, a jak sytuacja zmusza to ilustrator i autocad (i wypada mi mieć jeszcze zainstalowane mathcad i ansys (nie wiem na ile ciężkie są to programy, ale po prostu nie chcę by mi komp mulił jak coś tam liczę), ubuntu natomiast służy do rozrywki;) czyli internet, film, laptopa podpinam też do telewizora, trochę ściągam więc wypada żeby pamięć jakaś tam była, co najmniej 3 usb i najlepiej 3.0 (za 4 byłabym szczęśliwa), napędu na cd nie musi być bo nie korzystam, matryca tak by na polu (taaa z małopolski jestem) było coś widać, waga mi obojętna bo nie planuję podróżować z laptopem, z bajerów to klawiatura podświetlana, ale nie musi być;) i na pewno nie biały:D

 

i raczej tyle, dzięki za wszelką pomoc!

 

Ola:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wejśc np na x-kom.pl i zobaczyć jaki jest najlepszy laptop za te 2500 zł. Podać go tutaj. My Ci powiemy czy ten procek wystarczy do autocadów ilustratorów itp. Czy w autocadzie robisz jakieś projekty co potrzebują dobrej grafy? BO nie robilem nigdy nic w tym programie wiec nie wiem. Być może proc Ci wystarczy plus integra. Chcesz by sytem sie szybko uruchamial? TO już z SSD można szukać. Podaj wiecej informacji. BO jak sam nie wiesz to skad my mamy wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądam Wasze forum, czytam i szczerze nie ogarniam, dlatego postanowiłam zacząć temat i poprosić Was o pomoc

 

siada mi laptop........ więc wypada mi kupić nowy ale nie potrafię się zdecydować, każdy radzi co innego, każdy ma jakieś złe wspomnienia, każdy ma jakieś złote wskazówki

 

potrzebuję laptopa, teraz mam 15,6 cali więc na pewno nie mniejszego

planuję jakieś raty więc budżet hnnn najlepiej ok 2500 ale jakby jakaś perełka była droższa to też może być, tańsza jeszcze lepiej;)

nie gram w nic i lubię przywiązywać się do sprzętu:) więc najlepiej coś, co mi posłuży jakieś 5 lat;p

obecnie tak korzystam z laptopa: mam wgrane dwa systemy: windows służy mi do pracy- pakiet office, photoshop, a jak sytuacja zmusza to ilustrator i autocad (i wypada mi mieć jeszcze zainstalowane mathcad i ansys (nie wiem na ile ciężkie są to programy, ale po prostu nie chcę by mi komp mulił jak coś tam liczę), ubuntu natomiast służy do rozrywki;) czyli internet, film, laptopa podpinam też do telewizora, trochę ściągam więc wypada żeby pamięć jakaś tam była, co najmniej 3 usb i najlepiej 3.0 (za 4 byłabym szczęśliwa), napędu na cd nie musi być bo nie korzystam, matryca tak by na polu (taaa z małopolski jestem) było coś widać, waga mi obojętna bo nie planuję podróżować z laptopem, z bajerów to klawiatura podświetlana, ale nie musi być;) i na pewno nie biały:D

 

i raczej tyle, dzięki za wszelką pomoc!

 

Ola:)

Weź Ty najpierw temat popraw wg regulaminu. Bo na wejściu forum nie wiadomo o co biega już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...