Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nefbie

Pad do Wiedzmina 3 na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Mam starusienkiego logitecha - dzięki emulacji pada na xboxa każda gra do tej pory bez problemowo działała np. ostatni Shadow of Mordor. Niestety Wiedzmin 3 nie widzi pada, ciągle w menu pisze - "wykryto nowe urządzenie - klawiatura i mysz". Czy należy coś jeszcze przestawić w opcjach. pogrzebać w plikach, żeby pad działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto zainwestować w oryginalnego pada od 360tki?

Sam kiedyś bawiłem się w emulację, ale było to strasznie upierdliwe.

Ciągle trzeba było konfigurować, zmieniać, niektóre gry nie działały jak należy. Zresztą co ja Ci będę mówił, sam pewno wiesz o co mi chodzi. Do tego najczęściej oznaczenia się różnią, co też często zmniejsza komfort.

 

Tak zapłaciłem 2 x 120 (tak dwa pady) i mam spokój we wszystkich grach.

Nie przeglądałem jeszcze ustawień W3, ale w 2 bodajże trzeba było ręcznie wybrać kontroler w opcjach (mysz/klawiatura lub kontroler). Tutaj może jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem jak w Wiedźminie 3 a w Wiedźminie 2 sterowanie padem totalnie mi nie podeszło. Za dużo kłopotu z obsługą ekwipunku, menu misji itp. A tak to jak wyżej, nie ma się co wygłupiać pad od x360 jest jedynym słusznym na PC. Teraz może wchodzić od X One ale nie wiem czy jest sens przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam pada od 360. Gra się bardzo przyjemnie, wszystko współgra jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, wejść na forum, zadać pytanie i cię namówią na wydanie stówki, co za ludzie ;) Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz wydać pół stówki na jakiś szmelc co nie będzie działał prawidłowo lub rozwali się po kilku miesiącach. I wtedy trzeba będzie wydać dodatkowo całą stówkę, a z tego się już robi półtorej stówki ;) . Niestety, teraz za jakość trzeba płacić, takie czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, wejść na forum, zadać pytanie i cię namówią na wydanie stówki, co za ludzie ;) Dzięki.

 

Ja tam odradzałem Ci w ogóle granie padem w Wieśka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Speedlink XeoX super działa w W3 :)

 

 

też kupiłem tego pada w windowsie normalnie działa i się kalibruje ale w wieśku 3 mi go nie widzi?>

 

trzeba mieć jakiś program żeby go wiesiek zobaczył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei bardziej sie pobawilem :)

 

polecam: dualshock4 + gałki/analogi od xbox one + odbiornik bluetooth asusa = ideał :D a touchpanel działa jak gładzik od lapka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mozna prosic o to jak zrobic by ten pad dziala w wiedzimin3 ,nie widzi mi pada w grze a tylko moge zmieniac klawisze z klawitury ale nic po za tym pada nadal nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, wejść na forum, zadać pytanie i cię namówią na wydanie stówki, co za ludzie ;) Dzięki.

 

Może dlatego, że pad od Xboxa jest po prostu dobrze wykonany, sprawdzony i działa praktycznie ze wszystkimi grami? Pada kupujesz na dłuższy okres, a nie z nastawieniem, że go będziesz wymieniał co pół roku i ten od Xboxa na prawdę sprawia wrażenie i faktycznie jest solidny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pada od x'one, ale lepiej się ogarnia wiedzmina na klawce + myszcze , sięganie do F5, sterowanie też dziwne, ale to może dlatego , że na padzie nie gram dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale do pada x360 pod pc trzeba doliczyć odbiornik czyli razem około 140-150, co prawda warto sam używam i we wieśku jest ok, może to kwestia przyzwyczajenia bo na xbox dużo grałem, no i w moim przypadku tylko odbiornik kupiłem bo posiadałem 2 pady, a x'a mało kiedy odpalam ostatnio :)

Ps.

Są też przewodowe co taniej wyjdzie czyli około 120.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że pad od Xboxa jest po prostu dobrze wykonany, sprawdzony i działa praktycznie ze wszystkimi grami? Pada kupujesz na dłuższy okres, a nie z nastawieniem, że go będziesz wymieniał co pół roku i ten od Xboxa na prawdę sprawia wrażenie i faktycznie jest solidny.

 

A może nie dla wszystkich pad od Xboxsa jest wygodny i solidny dla mnie to czyste gówno wole pady od PS ponieważ są zrobione lepiej i bardziej przemyślane.... zresztą teraz większość produktów Microsoftu to gówno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Ps4 i miałem xboxa360 i powiem tyle dualshock 4 to skrzypiący szmelc.

Do kompa używam pada od xboxa360 z nadajnikiem i nic więcej ci nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za czasów PSXa i PS2 używałem Dualshocków i bardzo byłem z nich zadowolony. Obecnie do PC używam pada od X 360, i również z niego jestem bardzo zadowolony. Oba pady sa bardzo ergonomiczne, wygodne i dobrze wykonane, także kwestia przyzwyczajenia do jednego lub drugiego.

Obecnie właśnie gram w Wiedźmina 3 i na padzie od X 360 gra sie bardzo pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...