Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

przemolinko

Sterowniki Lenovo M5400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem z sterownikami do lenovo m5400. Próby przeprowadziłem na win 7 i win 8.1, niestety zawsze któryś ze sterowników się wytypował. Na obu systemach touch pad po instalacji innych wymaganych sterowników zaczynał źle chodzić (najprawdopodobnie wykrywa ze jakis palec ciągle dotyka powierzchni). Włączenie multitoucha trochę pomagało. Na Windows 8 wysypal się sterownik audio i grał po włączenie albo tylko na słuchawkach lub głośnikach. Na win 7 wysypywal się czytnik linii papilarnych, w ogóle go nie wykrywalo. Na obu systemach nie działał Bluetooth na wszystkich sterownikach ze strony lenovo było testowane.

 

 

Ma ktoś jakieś rady co zrobić?Dzisiaj od nowa instaluje win 7. Chce aby działał touchpad, czytnik linii, Bluetooth, audio z reszta nie było problemów.

 

W życiu zrobiłem kilka komputerów od podstaw i instalowałem do nich sterowniki ale takich cyrkow to jeszcze nie było... Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki z tej strony działają.

 

http://www.notebook-driver.com/pl/lenovo/lenovo-m5400-laptop-drivers-software/

 

 

Mam jedynie problem z bluetoothem, tylko on nie działa. Testowałem wszystkie sterowniki, jeden z nich mówi że nie wykrył moduł bluetooth.

 

System od startu niby wykrywa że jest bluetooth ale nie umie wykryć żadnego urządzenia i nie jest do znalezienia, mimo zmiany ustawienia o wykrywaniu po obu stronach.

 

Jakieś rady? Miał ktoś taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...