Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AdRjiaN

pytania z banku / zablokowane konto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wyszła taka sytuacja ze mam zablokowany dostęp do konta w banku.

Dzwoniłem do nich żeby coś z tym zrobili ale po tych wszystkich pytaniach weryfikacji danych babka mówi ze jedno lub kilka zle odpowiedziałem.

Konto jest w Getin.

Tutaj moje pytanie, zna ktoś te ich pytania? W sensie nie wiem juz dokładnie o co ti pytała, jakieś produkty kredytowe czy mam albo coś w ten deseń, wogole mie wiedziałem o co chodzi i mówię ze jedynie mam kartę zwykła albo ze żadnych , i kiedy lub od kiedy mam kartę, podałem date co jest na umowie, wiadomo nazwisko panieński matki, pesel, czy jestem jedynym użytkownik konta albo właściciel nie wiem już dokładnie.

Trochę tak chaotycznie może napisałem ale jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc to było by fajnie. Właściwie chodź mi mi o wytłumaczenie tego co to ten produkt kredytowy chyba to źle odpowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz takie problemy, to chyba najlepiej będzie udać się do oddziału. Na infolinii zadają standardowe pytania. Oprócz tych, o których wspomniałeś (nazwisko panieńskie matki, pesel, adres itp.), pytają też o produkty, jakie posiadasz lub nie posiadasz w banku (np. konto walutowe, karta kredytowa, kredyt itd.). Taka weryfikacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie pytała czy mam jakiś produkt kredytowy albo czy jakieś mam produkty kredytowe

Nie wiedziałem o co chodzi z tym i mówię ze mam zwykła kartę a ta mi mówi ze pytanie było czy mam jakiś produkt kredytowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie pytała czy mam jakiś produkt kredytowy albo czy jakieś mam produkty kredytowe

Nie wiedziałem o co chodzi z tym i mówię ze mam zwykła kartę a ta mi mówi ze pytanie było czy mam jakiś produkt kredytowy

To trzeba było odpowiedzieć że nie. Chyba wiesz czy masz kredyt(hipoteczny na przykład)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest weryfikacja. Sprawdzają czy to Ty jesteś, czy ktoś się nie podszywa. W domyśle każdy wie co posiada. Pytanie o produkt kredytowy, to pytanie czy masz u nich kredyt/karte kredytową/debet na koncie. Powinieneś to wiedzieć, skoro to Twoje konto.

 

W każdym razie pracownik banku dobrze zrobił. Nie przeszedłeś weryfikacji. Przynajmniej ktoś obcy będzie się próbował wbić Ci na konto, to też zablokują. W takim wypadku pozostaje jedynie odblokować dostep w placówce banku i co ważne ogarnąć się. Jak się odblokujesz, to weź zobacz jakie produkty bankowe posiadasz, żeby na przyszłość nie było jaj.

 

na pytanie czy mam jakiś produkt kredytowy, to wiesz czy coś spłacasz czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkt kredytowy? To kredyty sie produkujr?

 

Nie tylko się produkuje, ale później się je sprzedaje. Normalnie zakład przemysłowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne te Wasze czepialstwo o "produkt kredytowy", a nie powiedzmy "usługe" kredytową. Boli tak bardzo Was to? Jakieś kompleksy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne te Wasze czepialstwo o "produkt kredytowy", a nie powiedzmy "usługe" kredytową. Boli tak bardzo Was to? Jakieś kompleksy?

 

Mniej wiecej. Śmieszne jest nazywanie kredytu produktem i pewnie wynika z kompleksów osób które takie rzeczy muszą ludziom wciskać żeby normę wyrobić i pensję opartą na premii za skuteczność otrzymać. Przy okazji pewnie ma starają się budować wrażenie, że ktoś coś faktycznie namacelngo dodaje a nie tylko wynik działań księgowych, co jest jeszcze śmieszniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem około 4 lata temu w banku (jako student). Od 3 lat pracuje w zawodzie związanym ze studiami (branża budownictwo), tak dla wyjaśnienia.

 

Nazwa taka nie wynika z szeregowego pracownika, tylko bardziej od ludzi z marketingu itp. Czepianie się ludzi, którzy pracują w banku jest tutaj nie na miejscu. Oni tylko chcą zarobić.

 

Tak sobie ktoś wymyślił, żeby to nazywać i ja osobiście nie widzę w tym problemu. Praca w banku nie ma tu nic do rzeczy, od razu mówię. Skąd w ludziach takie czepialstwo? Są to kompleksy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą czy to nie dziwne ze przez telefon moge się zalogować a przez komputer na nowej odsłonie strony juz pisze ze dostep zablokowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem około 4 lata temu w banku (jako student). Od 3 lat pracuje w zawodzie związanym ze studiami (branża budownictwo), tak dla wyjaśnienia.

 

Nazwa taka nie wynika z szeregowego pracownika, tylko bardziej od ludzi z marketingu itp. Czepianie się ludzi, którzy pracują w banku jest tutaj nie na miejscu. Oni tylko chcą zarobić.

 

Tak sobie ktoś wymyślił, żeby to nazywać i ja osobiście nie widzę w tym problemu. Praca w banku nie ma tu nic do rzeczy, od razu mówię. Skąd w ludziach takie czepialstwo? Są to kompleksy?

 

Absolutnie nie posądzam o taką inwencję twórczą szeregowego pracownika czytającego skrypt z ekranu, było to odniesienie wyłącznie do kompleksów, uniwersalnego argumentu jeśli się nie ma nic sensownego do powiedzenia.

Nie widzę powodów dlaczego kwestionowanie pewnego "sobie ktoś wymyślił" miało większe zadatki na czepialstwo czy kompleksy niż sam ten wymysł, wręcz przeciwnie.

 

Swoją drogą czy to nie dziwne ze przez telefon moge się zalogować a przez komputer na nowej odsłonie strony juz pisze ze dostep zablokowany?

 

Może być rozdzielony dostęp na internet / telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie posądzam o taką inwencję twórczą szeregowego pracownika czytającego skrypt z ekranu, było to odniesienie wyłącznie do kompleksów

Ale to jednak zwykle właśnie szeregowy pracownik ze skryptem pracuje za gówniane pieniądze uzależnione głównie od prowizji ze sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w bankach są 3 poziomy niezależne.

 

Net

Telefon

Placówka

 

Jak się wszędzie zablokujesz to w placówce wszystko odblokujesz. Tam nie ma dziwnych dostępów. Dajesz dowód i masz całkowity dostęp :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już odblokowane, dzwoniłem drugi raz i dostałem onny zestaw pytań

Tym razem weryfikacja przeszła powodzeniem

Dzięki za zainteresowanie moim tematem.

Podzr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...