Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Muszyna06

Gladius 600 na coś nowego, ale czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ostatnio wybrałem sobie komputer, który był wyposażony w obudowę Gladius 600, Obudowa generalnie jest zadbana, ale blachy to ma grubości kartki bloku technicznego. Stąd myśl o wymianie, zwłaszcza iż dodatkowo obudowa jest strasznie słabo wentylowana, posiada tylko fabryczny wentylator 120mm z tyłu. W środku siedzi i5 750(będzie OC 4Ghz-4,5Ghz) + będzie nowa grafika coś pokroju GTX 660/HD7850.

Myślałem o wymianie na Zalman z3 Plus ze względu tez na fabryczne wentylatory, ale czy blacha nie będzie też taka cieniutka? Mam na to ok 150zł + ewentualne odsprzedanie Gladiusa za 50zł.

Doradzicie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc obudowa nie jest taka zła, ja bym zainwestował w 2 wentylatory (na przód i na top) i będzie spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zainwestuj w wentylatory i to powinno rozwiązać problem. Choć w mojej opinii tutaj żadnego problemu nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalman Z3 ma taką samą blachę co ten Gladius 600 (0,6 mm) więc nie będzie tu różnicy. Lepiej dołożyć wentylatory, a jeśli wymieniać to na coś lepszego z blachą 0,7 lub więcej, z tym że takie są droższe - poza Twoim budżetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...