Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sebastianf11

Zasilacz XFX Core pro 650W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,posiadam nowy zasilacz firmy XFX,chciał bym przedatawić sprawę uruchamiania się owego urządzenia,problem polega na tym że kiedy komputer zostanie odlączony fizycznie od gniazdka i za parę minut zostanie podlączony ponownie energia nie dochodzi odrazu do płyty głównej,tylko po czasie.Nie mogę w ten sposób urichomić komputera,prosił bym o jakieś sensowne wytłumaczenie owej sprawy.

Mój sprzęt:i5 4690k,asus maximus vii ranger.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dokładnie po jakim czasie od podłączenia zasilacza do prądu jest możliwe uruchomienie go?

 

Ja miałem na poprzednim zasilaczu (xfx), że po włączeniu włącznika na zasilaczu dioda zapalała się po 2-4 sekundach na płycie i było to całkowicie normalne, na obecnym od razu po przełączeniu. Opisz dokładniej jak to wygląda u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to tak,kiedy ponownie podłącze zasilanie zajmuje to mniej więcej minuta bądz dwie.Czy to jest wada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz przez te dwie minuty zaświeconych diod na płycie głównej, czy nie możesz tylko odpalic jednostki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od momentu kiedy świecą się diody mam możliwość,uruchomienia komputera,miedzy podłączeniem do prądu a zapaleniem się diod mija minuta badz dwie.Dodam że podczas kiedy zasilacz jest podłączony do kontaktu,to komputer mogę wyłączyć i nie mam problemu z póżniejszym uruchomieniem go,kiedy jednak na chwilę odłącze kabel od gniazdka,a póżniej spowrotem podłącze,to mija pare minut aż zapalą się diody na płycie głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,zauważyłem że w kablu 24 pinowym nie mam jednego pinu,tzn. oczko jest wybrakowane od kabla białego,czy to może być przyczyną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - tak ma być (tam była linia -5V, której już od dawna się nie stosuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...