Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Xeii

Lumia 920 na 640?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy jest sens sprzedać lumię 920 i dołożyć do nowej lumii 640? W obecnym telefonie denerwuje mnie dość krótki czas działania na baterii i jak to wygląda w porównaniu z lumią 640? Jak też wypada aparat, szybkość działania, wykonanie itd w porównaniu z moją poczciwą 920?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

640tkę mam dopiero od wczoraj więc za dużo nie powiem. Aplikacje te same(backup) co na 620tce z 512RAM i telefon chodzi zauważalnie szybciej i płynniej no ale to 512vs1GB RAM i 2 vs 4 rdzeni.

W przypadku 920tki zauważalnej i oszałamiającej różnicy raczej bym się nie spodziewa. bateria 500mAh większa.

Póki co nie powiem za dużo o żywotności na baterii ale byłbym bardzo szczęśliwy gdyby wytrzymała 2 dni przy średnim/małym używaniu. W tej chwili zostało 62%, ładowałem wczoraj nocy.

 

Jedyne co mi się nie podoba to wolno reagujące klawisze na klawiaturze dotykowej. W 620 można było szybciej pisać tutaj reakcja na naciśnięcie jest sporo dłuższa co wkurza.

Reasumując ja bym raczej nie zmieniał, mimo że 640tka to fajny i raczej dopracowany telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lumia 920 ma lepszy aparat i jest dużo lepiej wykonana. Co do płynności to Windows phone, więc oba są tak samo płynne. Za to L640 ma bardzo dobra baterie i będzie mieć gwarancję, ma również większy ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wolę poczekać aż stanieją Lumie 830.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...