Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sevenfold

Monitor 60hz 1/2ms IPS do grania

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, proszę niech nikt mi nie zaczyna że do gier jest lepsze 144hz TN bla bla bla...mam TN 144hz za 1500zł i w porównaniu do IPS zwykłego za 600zł jest niczym, z wyjątkiem z*ebanych kolorów i jasności na tym drugim (tak, nie mam szczęścia do monitorów) Więc odnajdźcie mi coś do 1000zł IPS 60hz z mniej niż 2ms i oczywiście minimum fullHD, dzięki za pomoc \ :D /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawym monitorem jest asus MX279H posiada technologię Low Blue Light , tj. niebieskiego światła , przyjaznego dla oka :) . Przekracza nieco budżet ale jest godny uwagi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawym monitorem jest asus MX279H posiada technologię Low Blue Light , tj. niebieskiego światła , przyjaznego dla oka :) . Przekracza nieco budżet ale jest godny uwagi .

Ah, nie wspomniałem o tym że mają być 24 cale ^^

 

dell P2414H oraz U2414H KLIK

8ms..z pewnością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8ms..z pewnością

Nie ma jak to patrzeć na czasy grey to grey. Powodzenia życzę.

 

P.S. Ważniejszy jest input lag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byle jaki 120/144hz oczywiście, że będzie lepszy do grania (multiplayer) niż nawet najdroższy i najlepszy na świecie 60hz monitor

tylko są dwa warunki

-trzeba mieć minimum 120fps w grze

-a dwa, trzeba też być na trochę 'wyższym' poziomie (bez urazy) by to zauważyć, ale gdy już odczuję się różnicę to nie ma opcji by wrócić do 60hz monitora no chyba, że przestanie się grać ;)

 

 

każdy profesjonalny gracz nie wyobraża sobie grania bez takiego monitora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nie siedziałem od ok 1 roku w temacie monitoró∑, ale nie przypominam sobie by Ips schodziły poniżej 5ms, coś za coś... ale mogę się mylić.

Ale w sumie jeśli chcesz porządnego ips to nazbieraj do ok. 1800-2000zł, spójrz też na Eizo dla graczy bądź Benq w podanym przezemnie budżecie.

1k to niestety Tnki. ( kieydś kupiłem za tysia ipsa 24 od lg i plułem sobie w twarz).

Ogólnie jak nie możesz czekać, chcesz na teraz, a cieżko z kasą to spójrz na opcję Eizo za ok 1400zł.

Pozdr,

Derdth

P.S. sorry, że nie podaję konkretnych linków ale dosłownie nei mam teraz czasu szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...