Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wilk9696

gtx650ti czy gtx750

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, wiem ze karty troche starsze i temat moze sie powtarza. Ale z czystej ciekawosci ktora karte byscie wybrali.Dzieki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz, to nie 750 a 750 ti. Jest niewielka roznica cenowa a wydajnosc rosnie. Poza tym, to jest pierwszy Maxwell i lepiej bedzie na niegow plywac uplyw czasu. Jest niewiele wydajniejszy niz 660ti. Mozliwe ze z czasem beda porzucac optymalizacjie na Keplera a na "malego" Maxwella jeszcze beda sie starac.

 

Nastepna kwestia, jakie karty w jakich cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to GTX 750 ti albo trochę wydajniejszy GTX 660.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, wiem ze karty troche starsze i temat moze sie powtarza. Ale z czystej ciekawosci ktora karte byscie wybrali.Dzieki za pomoc ;)

 

Bez dwóch zdań GTX 750.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i GTX 750 Ti jest faktycznie wydajniejszy, ale i o 100zł droższy... Za 470zł kupimy TEGO GTX 750 z 2GB RAM'u, natomiast do najtańszego GTX 750 Ti 2GB trzeba dołożyć prawie 100zł, przy czym będziemy mieli kilka klatek więcej (ok. max. 5 - co prawda często bardzo przydatne przy większych detalach/rozdzielczościach ale chyba lepiej pójść na kompromis i wskoczyć na ~medium). Jeżeli chodzi o wydajność/cena to GTX 750 i może jakieś karty od "czarno czerwonych" wypadają najlepiej... Co do samego pytania do oczywiście GTX 750.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo :) Wlasnie chodzili mi o wydatmosc pod wzgledem architektury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pytania z pierwszego postu:

 

Lepszy będzie GTX750 2GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...