Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SKEMP

Myszka wariuje przy szybszym ruchu - Zowie FK1 i Natec Genesis M55

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukałem dużej podkładki. Mój wybór padł na Natec Genesis M55. Niestety chyba był to zły wybór. Myszka się po nie bardzo ślizga. Nawet na chropowatej powierzchni. W dodatku przy szybszym ruchu myszka jakby obraca się w drugą stronę. Nie wiem jak to opisać. Myszka jest z górnej półki - Zowie FK1. Czy da się coś zrobić by to zlikwidować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przem33k

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to się ustawia? Znalazłem by wcisnąć tylny boczny + lewy górny. Jednak który dokładnie boczny wcisnąć (są 4). Na opakowaniu napisano tylko jak zmienić odświeżanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy podłączaniu kabla USB należy wcisnąć : <br style="color: rgb(68, 68, 68); font-family: Helvetica, Arial, Roboto, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px;"><br style="color: rgb(68, 68, 68); font-family: Helvetica, Arial, Roboto, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px;">- kciukiem tylny + lewy główny = podkładka szmaciana <br style="color: rgb(68, 68, 68); font-family: Helvetica, Arial, Roboto, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px;">- kciukiem tylny + prawy główny = podkładka plastikowa <br style="color: rgb(68, 68, 68); font-family: Helvetica, Arial, Roboto, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px;">- kciukiem tylny + oba główne = reset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie DPI miałeś ustawione podczas tego jak myszka zaczęła wariować? Testowałeś to myche na innej podkładce? Na początku myślałem, że problem może leżeć w ślizgaczach - ale teraz raczej wątpię. Jeśli chciałeś dużą podkładkę to polecam M11 Nateca, prawdziwy potwór. Na początku miałem obawy ale teraz jestem mega zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sensor w tej myszy, standardowo woli podkłądki materiałowe. Te plastikowe mogą różnie odbijać światło przez co może dochodzić do różnych problemów (zbyt niski LOD, spadek vmax, etc). Lepiej kupić podkładkę materiałową. A jeśli zależy Ci na bardzo mocnym ślizgu to zostaje SS DEX.

Ewentualnie możesz spróbować zmienić ustawienia myszy, tak jak napisał nigrin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...