Skocz do zawartości
azgan

Wiedźmin 3 - Modyfikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, muszę sprawdzić, czy po deaktywacji HD Reworked problem zniknie :D

Sprawdź.

Niewykluczone, że masz kilka modów teksturowych, a HDR nie jest w TOPie priorytetów.

Tez to zbadaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś link do HD reworked tekstur moda (part 1,2,3) ?? bo z tego nexusa to dramat pobierać bez płacenia (1mb\s) :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Ryszawy za Twój kapitalny preset Reshade. Od dawna jestem fanem Twoich presetów i stylu. Idealny balans kolorów i filmowości. Specjalnie zarejestrowałem się żeby podziękować za podzielenie się z nami. Absolutna topka presetów must have wynosząca rozgrywkę na nowy poziom. W Skyrimie też jadę na Twoim presecie z Nexusa, bo też jest w pytke

 

Panowie co myślicie o tym? Jakiś nowy Lighting Mod, wygląda ciekawie

 

Przy okazji, jeśli lubicie powolne przemierzanie wiedźmińskiej krainy, podziwianie widoczków i wsiąkanie w klimat jak ja to polecam ten mod, bez którego teraz sobie nie wyobrażam gry. Zmienia sposób poruszania się konno. Wprowadza Różne prędkości płotki m.in. bardzo powolną jazdę idealną do zwiedzania. Dodatkowo koń fajnie sam trzyma się drogi :) Naprawdę polecam

 

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2900?tab=description

Edytowane przez deadserious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Ryszawy za Twój kapitalny preset Reshade. Od dawna jestem fanem Twoich presetów i stylu. Idealny balans kolorów i filmowości. Specjalnie zarejestrowałem się żeby podziękować za podzielenie się z nami.

No i to jest "fanowskie" podziękowanie! thumbup.gif

BTW. Witamy ! ;)

 

Panowie co myślicie o tym? Jakiś nowy Lighting Mod, wygląda ciekawie

Wygląda nieźle, aczkolwiek ja daleki jestem od przesiadek, głównie własnie przez "przywiązanie" do preseta @Ryszawego.

Zmienisz mod oświetleniowy i celny presecik już może trafić :(.

 

Przy okazji, jeśli lubicie powolne przemierzanie wiedźmińskiej krainy, podziwianie widoczków i wsiąkanie w klimat jak ja to polecam ten mod, bez którego teraz sobie nie wyobrażam gry. Zmienia sposób poruszania się konno. Wprowadza Różne prędkości płotki m.in.  bardzo powolną jazdę idealną do zwiedzania. Dodatkowo koń fajnie sam trzyma się drogi :) Naprawdę polecam

Nie znałem. Sprawdzę.

Dzięki.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Ryszawy za Twój kapitalny preset Reshade. Od dawna jestem fanem Twoich presetów i stylu. Idealny balans kolorów i filmowości. Specjalnie zarejestrowałem się żeby podziękować za podzielenie się z nami. Absolutna topka presetów must have wynosząca rozgrywkę na nowy poziom. W Skyrimie też jadę na Twoim presecie z Nexusa, bo też jest w pytkePanowie co myślicie o tym? Jakiś nowy Lighting Mod, wygląda ciekawiehttps://www.youtube.com/watch?v=Aq8KAHut3UEPrzy okazji, jeśli lubicie powolne przemierzanie wiedźmińskiej krainy, podziwianie widoczków i wsiąkanie w klimat jak ja to polecam ten mod, bez którego teraz sobie nie wyobrażam gry. Zmienia sposób poruszania się konno. Wprowadza Różne prędkości płotki m.in. bardzo powolną jazdę idealną do zwiedzania. Dodatkowo koń fajnie sam trzyma się drogi :) Naprawdę polecamhttps://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2900?tab=description

 

Dzięki za dobre słowo. Jak to mówią, cała przyjemność po mojej stronie :D

 

Dzięki też za wrzutkę, na filmiku, ten mod wygląda świetnie. Czekam z niecierpliwością, szczególnie po obejrzeniu jeszcze tego :

 

https://www.youtube.com/watch?v=C_KWYx8N85U

 

Muszę tę betę przetestować. Jak dla mnie, to nie ma tu czego poprawiać.

Edytowane przez Ryszawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JeRRy_F3D - Jakby co ,to moje problemy z teksturami i HD Reworked zniknęły same.

 

Kilka screenów z tej bety (z filmiku wyżej) dla Toussaint:

 

H3IicOx.jpg

cRB5h23.jpg

zIGArxX.jpg

fmVATUm.jpg

Edytowane przez Ryszawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo, bardzo to ładne i celne oświetleniowo, ale... to czysty mod, czy zReShade'owany jednak?

I wyłącznie dla dla Touss?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta dla Toussaint, można grać bez ReShade, wygląda całkiem fajnie. Screeny oczywiście z ReShade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten mod zupełnie nie działa :hmm: po wgraniu zero różnicy może dlatego że mam exodus reshade + PLM V2 i się gryzą :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że się gryzą z PLM, on też modyfikuje pogodę w Toussaint.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta dla Toussaint, można grać bez ReShade, wygląda całkiem fajnie. Screeny oczywiście z ReShade :)

 

czyli to działa tylko dla tej jednej lokacji w tym momencie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać ten tydzień i się zobaczy co to za wynalazek zieloni przygotowali.

To może być bardzo ciekawe, jeżeli każdy użytkownik będzie mógł samodzielnie decydować o zmianach w grafice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy. ReShade działa praktycznie w każdej grze a Ansel od Nvidii w pięciu na krzyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam oczopląsy od tych modów.

Dodałem te dwa mody do tych co mam, a mam 3 reworkery i jest OK.

Obraz ładniutki, sterownik Nvidii poprawił ostrość/szczegóły (tak mi się wydaje) i już nie grzebie, bo coś sknocę i będę żałował.

Gra tak pięknie działa na moim zestawie, że aż chce się pykać.

Ostatnio ukończyłem dwie produkcje chwalące się nie złą grafiką i po powrocie do Wiesława znowu mam banana na buzi :E

Ta gra jest absolutnym majstersztykiem.

W dodatku na Polskim silniku Red coś tam.

Czekam na duże DLC dla Wieśka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to zainstalować ? bo ja mam tylko tego reworked HD moda na tekstury

Pobierasz,rozpakowujesz i wrzucasz do folderu mods ;) Verona to mod na oświetlenie,nie tekstury ;) Jest tam też mod na chmury 4K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierasz,rozpakowujesz i wrzucasz do folderu mods ;) Verona to mod na oświetlenie,nie tekstury ;) Jest tam też mod na chmury 4K

 

dałem to do folderu mods i rozpakowałem ale nie działa w grze, w pliku readme coś pisze ale jest to jakoś bez sensu napisane:

 

" if the mod not work

then you can go to

Documents

the witcher 3

Mods.settings and enable it and will look like this one

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[modveronaLighting]

Enabled=1

Priority=0

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

For mods that already have toussaint added, they will not be able to be used together. They will mix together and they will look bad. Recommend playing only verona toussaint lighting mod.

 

 

 

It may not be a perfect looking mod. But did it to the best of my ability "

 

 

PS: mi chodziło że ja mam już moda na tekstury i tylko tego jednego używałem, a ten to pierwszy na oświetlenie za jaki się biorę

 

o co chodzi z tym ? jak to odpalić ?

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dałem to do folderu mods i rozpakowałem ale nie działa w grze, w pliku readme coś pisze ale jest to jakoś bez sensu napisane:

 

 

PS: mi chodziło że ja mam już moda na tekstury i tylko tego jednego używałem, a ten to pierwszy na oświetlenie za jaki się biorę

 

o co chodzi z tym ? jak to odpalić ?

olej to readme,prześlę Ci filmik na PW jak to zrobić

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej po prostu napisać ? :P wkleiłem to do katalogu mods tam gdzie widzę HDReworked 1-2-3 (i one działają) więc nic innego nie przychodzi mi do głowy czemu ten akurat nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej po prostu napisać ? :P wkleiłem to do katalogu mods tam gdzie widzę HDReworked 1-2-3 (i one działają) więc nic innego nie przychodzi mi do głowy czemu ten akurat nie chce

Raczyłeś przejrzeć choć z 2 strony tego wątku?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...