Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mrShady

Pomoc. Zestaw z tymi częściami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Jestem totalnym laikiem jeżeli chodzi o zestawy komputerowe stąd pytanie, a dokładniej prośba o pomoc.. :) Czy jakaś dobra dusza pomoże mi złożyć PC do 2000/2200zł? Wiem, że są gotowe zestawy lecz ja posiadam procesor i5-2500k oraz 8gb ramu kingston'a DDR3.. Tak więc reszta części by się przydała która będzie współpracować z prockiem i ramami. Zależałoby mi na grafice Radeona.. komputer bez monitora. Zestawik pod gry oraz internet.. :) Jestem również w stanie zapłacić za złożenie zestawu jak najbardziej :)

 

Czekam na jakieś info ! :)

 

Miłego dnia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał jednak taki zestaw:

http://www.morele.net/inventory/info/aDZ0xY/

 

1) Lepszy dysk HDD

2) Lepszy dysk SSD

3) Karta od nVidii - w wielu tytułach niby porównywalne osiągi ale... Lepsze i częściej aktualizowane sterowniki, no i dodatkowo dostaniesz Wiedźmina 3ciego, którego zawsze w razie czego możesz sprzedać za ~70 zł.

 

4) W przyszłości możesz pomyśleć nad dedykowanym chłodzeniem na procesor i w razie gdyby zabrakło mocy podkręcić 2500k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A polecicie jakąś kartę radeona? NVIDIA mi nie leży :/ według mnie radeona jest lepszy i tańszy. Za ta cenę mogę kupić radeona z 3gb ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem będzie miał zasilacz? Tzn? Wydajnosciowo? To wydam stowke więcej :) wolalbym radeona pod każdym względem lepszy.. Polecicie jakiś zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej będę go podkrecal :) To jaki wybrać zasilacz? Może jakieś chłodzenie dokupić do i5-2500k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz podkręcał do właduj tam Thermaltake Smart SE 530w.

Co do chłodzenia to przy mocnym OC rajintek ereboss lub silentium PC grandis xe122

Jak max do 3.8-4.0ghz to powienien wystarczyć rajintek Themis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok super, dzięki :) ostatnie pytanie.. Czytalem, ze Radeon r9 280x jest dosyć duży i karta nie mieści się do każdej obudowy. Jaka obudowę kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden SSD na system i najważniejsze gry,drugi HDD na dane.

 

SSD jest owiele szybszy (czas reakcji 0.1ms i transfery z rzędu 400mb) a HDD (czas reakcji około 15ms i transfery z rzędu 100mb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...