Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wojtasp1989

Wymiana grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bym chciał wymienić kartę graficzną oczywiście może być używaną budżet maks 350 zł wiec szału nie ma (proszę o nie pisanie żeby dozbierać bo naprawdę raz na ruski rok mam natchnienie żeby w cos pograć ;) )

Sprzęt

Procesor: inteli3 3240

Płyta Głowna: GIGABYTE Z68AP-D3

Pamięć: 2x4gb DDR3-1600

zasilacz: corsair vx550

karta graficzna : GTX 260 (ogólnie zadowolony jestem ale mankament taki że nie obsługuje directx 11)

 

 

Zastanawiałem się nad używanym GTX 480 ale tu może być problem czy zasilacz uciągnie , GTX 260 jak dobrze pamiętam pobiera 180 W a GTX 480 250… a nie mam zamiaru zasilacza wymieniać, mam nadzieje że mi cos pomożecie wybrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

350zl to blok wodny na GPU kosztuje. Nic mi nie przychodzi do głowy może inni poradzą Ci dołożyć do gtx960 bo tania i dobra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitor mam dell 2005fpw 20 calowy (1680x1050) wiec jest sens szukanie karty 2 gb?? i od czasu do czasu podłacze pod tv 1000p ale bardziej do filmu.

 

I tak ta co mam teraz więcej prądu żre jak gtx560…

 

I nie wiem za bardzo jaką kartę uciągnie ten zasilacz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rozdzielczosc :) Ale to prawie 1080p wiec ja bym szukal karty z 2gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do monitora i rozdzielczosci to jest pozostalosc po starym kompie i nie mam zamiaru go wymieniac, za swoich czasow swoje kosztowal i jestem zadowolony z niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gta v przy tej rozdzielczosci 1680x1050 na gtx260 maks czas grania to 1h i zaczyna rwac troche czas sie rosciaga jak boczki odkrece :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cię Bóg opuścił z taką ceną. Za 350 zł to się GTX 750 2 GB kupuje używany.

 

 

Przeglądając allegro, nie znalazłem żadnego używanego gtx'a 750 który by kosztował 350 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem będzie jednak 7850.

Miałem, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7850 może trochę przekraczać kwotę , i poprawiam grafikę co mam bo mam gtx 260 CORE 216 czyli ta prądożerną i mocniejszą i z tym zasilaczem co mam nie było nigdy żadnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poluj na HD7850 najkorzystniejsza pod względem cena/wydajność

taniej to tylko mi GTX570 przychodzi do głowy ale bierze dużo prądu i potrafi sie zagrzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze poczekać mieisac i polować na 7870, naraize i tak

moja gtx 260 ciągnie GTA V wiec co pograć jeszcze mam;)

i jeszcz pytanie czy warto pchac sie w jeszcze lepsze grafiki nie wymieniając procesora czy ten radek 7870 to bedzie w sam raz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...