Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

behemothxx

Słuchawki dokanałowe do Xperia Z.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję słuchawek do telefonu Sony Xperia Z (jak wiadomo telefon jakimś mocnym źródłem nie jest i średnim jakościowo). Słucham głównie Rock/Metal (szeroko pojęty) i od czasu do czasu wszystkiego co wpadnie w ucho. W słuchawkach cenię sobie tzw "mięcho", detaliczność/rozdzielczość oraz dość dobrą scenę. Mój budżet wynosi 200-300zł, czy znajdę w tej cenie coś co sprosta moim wymaganiom? Proszę polećcie coś bo jest tyle tego na rynku że głowa boli.

 

Ostatecznie mogą być nauszne słuchawki byle w miarę małe ... Może AKG K618/619?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Ja zamawiałem u nich ten sam monitor z godzinę temu, płatność kartą. Płatność wydaje się że poszła normalnie, ale brak potwierdzenia złożenia zamówienia (ani na maila, ani na stronie LG w zakładce moje zamówienia nic nie ma). Teraz wchodzę na stronę LG i widzę że zamówienie wskoczyło, ale ma status " w anulacji". Kasa mi póki co z konta nie zeszła, a na maila dalej żadnej informacji nie dostałem. Dziadostwo. 
    • @ciastolina35 Ja brałem z Amazona jakoś w styczniu 2023. Teraz sprawdziłem 5 sztuk dokładnie miałem i wszystkie grzechotały. To były 120mm SW4. Nie wiem jak inne serie, ale widziałem tego typu komentarze z problemami i grzechotaniem w różnych przedziałach czasowych. SW4 pro podobno lepsze, ale dla mnie one odpadają bo mają za wysokie minimalne i startowe RPM bo ~600. A noctue mam 120mm NF-A12. Te nowe 140mm to już niedługo się dowiemy co natworzyli, ale raczej lipy nie odwalą. Premiera ma być Q2/2024, ale wersja czarna chromax dopiero Q4/2024
    • 4090 z RT/PT natywnym 1440p to też nie wypluwa pierdyliard klatek  Przy rzeczywistych problemach od strony CPU to frametime nie wygląda za dobrze także po włączeniu FG zrobi się tylko gorzej 
    • Obejrzałem kilka filmików na Tubie, jestem psychicznie przygotowany na lutowanie 😉 ale jak nie ma sensownego wyboru wiatraków, to może czas zasilacz wymienić.
    • Możesz zapytać czy nie mają u producenta, ja ta panele do obudowy dostałem : https://www.cooling.pl/contact_us.php
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...