Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SeeNyu

Headset za około 200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuję słuchawek (headset'u) i każde moje znalezisko ma jakieś ale. Dlatego proszę o pomoc :D Niżej kilka informacji:

 

Wcześniej korzystałem ze słuchawek Creative E-550, z których byłem mega zadowolony w kategorii dźwięku, ale niestety plastikowa część, na której wisiała na uchu słuchawka, pękła a klejenie to tylko chwilowe rozwiązanie.

 

Najczęściej słuchawek używam do grania, słuchania muzyki. Podczas gry fajnie by było, żeby słuchawki miały stosunkowo dobre pozycjonowanie dźwięku a do muzyki, żeby był jakoś sensownie słyszalny bass (nie musi być mocny, ale wyraźny) i żeby wyraźnie można było wychwycić różne dźwięki, tj. dobrze słuchało się np. rocka.

 

Posiadam zintegrowaną kartę dźwiękową (nawet nie wiem jak sprawdzić jaką - laptop) i wolałbym nie dokupować żadnej specjalnej pod usb.

 

Zastanawiałem się nad SUPERLUX HMC-631, ale boję się, że ze względu na dużą głowę zwyczajnie się nie zmieszczą - nie mają regulacji na długość.

 

Najlepiej jakby były czerwono-czarne, ale to mało ważne.

 

Firma nie ma znaczenia

 

Cena jak w temacie. Około 200złotych. Ale jeśli macie do polecenia coś super dobrego to nawet do 300złotych się skuszę (ale nie wiem czy jest sens kupować w takiej cenie do karty dźwiękowej spod lapka)

 

Sam z natury jestem przysłowiową... nie umiem podejmować decyzji, dlatego liczę na Waszą pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dużą głowę i HMC 631 mają jeszcze zapas na większą. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...