Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Moonsee

problem z otwieraniem kilku stron www

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. Korzystam z internetu (stałe łącze) dostarczanego od osiedlowej firmy zarzadzanej przez średnio kompetentnego człowieka. Bywa co jakiś czas, że kilka razy dziennie są awarie. Wczoraj rano korzystałam bez problemu z witryn www.dogry.pl oraz www.railnation.pl. Popołudniu wróciłam do domu i już nie mogłam dostać sie na te strony. Dogry nie ładuje się w ogóle, a railnation ładuje się częściowo ale staje w połowie. Nie mogę się zalogować. Próbowałam z 3 różnych przeglądarek i z 2 komputerów. Nic. Myślę, że to wina dostawcy netu, bo widziałam wcześniej, przed próbą wejścia na te strony, że kilka razy net na moment sie urywał. Pozostałe strony, z których korzystam, działają. W domu mam router linksys E1200. Nadmienię, że skanowałam komputer za pomocą ADware oraz malwarebytes, próbowałam też z wyłączonym antywirusem. W pracy czy u znajomych mogę bez problemu wejść i zalogować się na obie te strony www. Nie jestem biegła w tych sprawach, ale prosiłabym o pomoc, jak to sprawdzić, w czym tkwi problem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...