Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

macbad13

Prośba o wypełnienie ankiety

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam gorącą prośbę o wypełnienie krótkiej ankiety na temat crowdfundingu (niezależnie od stanu waszej wiedzy, wystarczy mieć ukończone 16 lat) . Ankieta jest mi potrzebna do projektu końcowego na studiach, więc byłbym bardzo wdzięczny za te pare minut waszego życia. Dziękuję i Pozdrawiam,

 

Maciek

 

Link do ankiety:

http://www.ankietka.pl/ankieta/191466/swiadomosc-polskich-internautow-o-crowdfundingu.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 pytań, z czego połowa o mnie. Czułem się jak na spytkach. W pytaniu "10. Jakie jest Twoje miejsce zamieszkania?" brakuje dla mnie odpowiedzi, masz 100-200 tys., a później 500+. A nic pomiędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za celną uwagę odnośnie miejsca zamieszkania. Poprawiłem już w ankiecie na 200 000+ . Co do pytań metryczkowych, musiałem je zamieścić ze względu na późniejszą analizę odpowiedzi właśnie i pod tym kątem. Ankieta jest w 100% anonimowa (chociaż między nami już mniej :) ), więc jedyne co mi pozostaje to przeprosić za efekt przesłuchania :)

 

Pozdrawiam

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem, podziękowania proszę wpłacać na konto, ew. wstawić do lodówki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...