Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chadzys

Via HD Audio Deck, nie działające 2 kanały.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Posiadam programik ze sterami do swojej karty dźwiękowej - VIA HD Audio Deck. Od zawsze wszystko było OK, oprócz tego, że przedni panel w obudowie kompa był lekko uszkodzony i muszę od zawsze kręcić jack'em, żeby mieć dzwięk w obu słuchawkach. Wczoraj pojawił się taki problem, że w programie zmieniłem na chwilę ustawienia na 4 kanały i po odpaleniu CS:GO, mam podział na prawy przód, prawy tył, lewy przód i lewy tył. Co w tym złego? A no to, że słyszę tylko w 2 kanałach od tego. Mimo, że mam dźwięk rozłożony na 2 słuchawki to słyszę tylko prawy przód i lewy przód. Próby zmiany na 2 kanały w programie skutkują tym, że nie mam w ogóle dźwięku w słuchawkach. Niby wszystko jest pięknie, bo w systemie słyszę wszystko, YT itp. działają poprawnie, lecz w grach jak nie słyszę tego co się dzieje z tyłu to już jest problem... Czy usterka leży po stronie sterowników, czy może to jest problem z panelem przednim?

 

Reinstalowałem VIA HD AD, ale nic nie pomogło. Dalej jest to samo, a opcje już zmieniałem wszystkie jakie tylko znalazłem, włącznie z Expert Mode... Wrzucam screen z aktualnymi ustawieniami. Dokładnie przez ostatnie 4 lata jak mam ten komputer, to miałem opcję z 2 kanałami...

 

Problem występuje tylko na panelu przednim. Gdy podłączam do tyłu to jest wszystko dobrze...

 

YxXqpxM.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...