Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tramwaj z Bombaju

Jak wygląda kwestia gwarancji karty graficznej?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nigdy nie sprzedawałem sprzętu komputerowego. Zawsze kupowałem nowe zestawy, stare zazwyczaj leciały pod biurko albo dla znajomych. Teraz się zastanawiam nad sprzedażą rocznej 280x. Żeby nabywca miał pełne prawo do gwarancji, muszę mu przekazać dowód zakupu. Stąd moje pytanie: zestaw był kupowany na morelach i mam jedną fakturę na wszystko. Mam prosić morele o wydanie osobnego dowodu zakupu na kartę czy dostarczyć nabywcy całą kopię faktury, z pozostałymi podzespołami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Karta została zakupiona we wrześniu ubiegłego roku. Przez ten czas była mało użytkowana - włączam komputer dosłownie raz na kilka tygodni, kiedy wracam na weekend do siebie. Jaka jest jej wartość? Aukcje na allegro rozciągają się od 550 do tysiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestie prawne rozwiane, wystarcza kopia faktury :) W przypadku sklepu stacjonarne można poprosić o gwarancję pisemną ale takie uroki kupowania przez internet :) Tak naprawdę jak ją użytkowałeś nie ma znaczenia, bo większość cen opiera się na gwarancji :) Najtańsza oferta to 511zł , najdroższa 1000zł. Jeżeli Cię to nie razi wystaw w cenie 850zł :) Dodam że nigdy się nie odzyskuje 100% wartości więc i dobre te 850zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...