Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kangurello1988

Wymiana Monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie Lg Flatron W2261VP bo dostałem go chyba hmm z 5 lat temu coś koło tego i zamierzam go chyba wymienić :D Moje pytanie czy jest sens wymieniać na coś lepszego chodzi typowo Internet,Gry czy jak wymienię powiedzmy do 600zł na coś większego czy będzie jakaś znacząca jakość w obrazie ? :D bo jeszcze jest opcja bo mogę podłączyć pod tv bo mam sony 55w829b co byście poradzili ? czy ten monitor byłby dobry ? http://allegro.pl/samsung-s24d300hs-led-fhd-2ms-lepszy-s24d300hl-24h-i5015649637.html pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal86

Jezeli monitor Ci nie przeszkadza to po co? Korzystaj z monitora CCFL dopoki nie padnie wtedy, a nie myślisz o przejsciu na wypalające oczy W-LEDy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitory za 600 zł nie są warte wymiany z twojego monitora, chyba że bardzo przeszkadza Ci rozmiar twojego monitora. Tak na prawdę na 24 cali normalne zaczyna się od okolicy 800 zł a kończy na 1500 zł, dopiero powyżej tej kwoty warto myśleć o 27 calowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi bo się właśnie wachałem czy kupić czy nie ale ten co mam to się sprawuje puki co jak się zepsuje to sprawie jakiś inny jeszcze raz dzięki wielkie za rozwiązanie dylematu :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno czy ten tv sony 55w829b nadaje się żebym podłączył go po hdmi od pc ? najlepiej hdmi od karty graf czy od płyty głównej ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV to full hd i tylko w takiej rozdzielczości możesz go użytkować bez straty jakości. Twoja karta graficzna gtx 970 z spokojem poradzi sobie z tą rozdzielczością co nie można powiedzieć o zintegrowanej od mobo. Chyba że myślisz o takim czymś KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu kolega pyta co wybrać do gier i internetu BenQ RL2455HM czy AOC i2369Vm ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba monitory bardziej nadają się do gier niż internetu, z tym że TN gorsza jakość obrazu nieunikniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć...

to ja też zapytam:

obecnie posiadam 6 letni http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/439564#opinie....Gateway HD2201

z racji tego że wymieniam sprzęt na i5 i gtx 970 jest sens wymieniać monitor na nowy w granicach do 700 zeta...teraz pod Wieśka..a potem po CS i inne strzelanki?

Będzie jakaś spora różnica w obrazie przy przesiadce na nowszy model?

dzięki za rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica będzie taka:

-rozdzielczość full hd na plus

-rodzaj matrycy jaki wybierzesz tn ips va

-podświetlenie ccfl na w-led na minus

-koszt lepszego monitora to powyżej 700 zł a dla jeszcze lepszej jakości jakbyś wymagał to powyżej 1000 zł nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

700 zeta to max na monitor....

na allegro sporo ludzie kupuje jakąś 24 cali samsunga za 550 zeta....w sumie to własnie chciałem kupić...

 

http://allegro.pl/samsung-s24d300hs-led-fhd-2ms-lepszy-s24d300hl-24h-i4881234636.html...

 

czyli co ..zostać przy starym czy brać to co powyżej w linku?

Samsung S24D300HS (LS24D300HS/EN)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten monitor co podałeś to jest tylko dla tych co na chama chcą mieć 24 cale. W tej kwocie lepiej brać aoc i2369vm a blisko twojego maxa jest dell p2314h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok...czyli jakbym już wysłupłał kasę na tego dela...

hmmm...różnica w obrazie zauważę...na korzyść)))co to dego Gatewaja...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica będzie taka:

-rozdzielczość full hd na plus

-rodzaj matrycy jaki wybierzesz tn ips va

-podświetlenie ccfl na w-led na minus

-koszt lepszego monitora to powyżej 700 zł a dla jeszcze lepszej jakości jakbyś wymagał to powyżej 1000 zł nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podepnę bo w moim temacie nikt nie raczy odpowiedzieć...

 

Szajsung B2440 za 350 jest ok? Nie wiem tylko w jakim jest stanie ale załóżmy, że w idealnym i bez gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podepnę bo w moim temacie nikt nie raczy odpowiedzieć...

 

Szajsung B2440 za 350 jest ok? Nie wiem tylko w jakim jest stanie ale załóżmy, że w idealnym i bez gwarancji.

Gdybym wiedział to bym odpowiedział. Jednak z rynkiem wtórnym nie jestem mocno obeznany. Edytuj własny temat lub załóż wątek jeśli go nie posiadasz i nie spamuj wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział to bym odpowiedział. Jednak z rynkiem wtórnym nie jestem mocno obeznany. Edytuj własny temat lub załóż wątek jeśli go nie posiadasz i nie spamuj wszędzie.

Nie spamuję wszędzie. Zauważyłem tylko, że dużo osób się podłącza no to i ja, co mam do stracenia. A swój wątek mam i od kilku godzin cisza więc sam rozumiesz, mam nadzieję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spamuję wszędzie. Zauważyłem tylko, że dużo osób się podłącza no to i ja, co mam do stracenia. A swój wątek mam i od kilku godzin cisza więc sam rozumiesz, mam nadzieję :)

I nie edytowałeś nazwę tematu do aktualnej potrzeby tudzież zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...