Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fisfbon89

Kupno laptopa do nauki, surfowania, filmów do 450-500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy możecie mi pomóc w kwestii zakupu laptopa w budżecie do 450-500 zł, abym mógł na nim swobodnie przeglądać internet, oglądać filmy oraz uczyć się?

Może być używany, gdyż nie trudno zgadnąć, że w tym budżecie nic nowego raczej nie kupię.

Bardzo proszą o poradę i ewentualnie linki do ofert na allegro/innego sklepu.

 

Ze znalezionych przeze mnie informacji wynika, że być może dobrą opcją byłby któryś z wymienionych modeli dell d620/d630/d830 ale bynajmniej nie upieram się przy żadnej marce :)

 

Byłoby super gdyby laptop dałoby się w późniejszym okresie ,,przyśpieszyć" poprzez wymianę wybranych komponentów w momencie jakbym znalazł dodatkowe parę złotych na ten cel w późniejszym okresie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D620/D630 podobnie jak E6400 to stare konstrukcje na C2D które dzisiaj mają przeciętną wydajność, lepiej szukaj wśród modeli E6410 z i3/i5 1gen lub E6420/E5420 z i3/i5 2gen może trochę powyżej budżetu ale do 600 zł powinieneś coś dostać, a naprawdę warto dołożyć bo różnica wydajności jest spora.

 

sam miałem D630, teraz mam E6420 i oba modele naprawdę fajnie mi się sprawdziły, jedyna wada to są cięższe od plastikowych zabawek które używa większość ludzi.

 

Co do upgrade to masz mały wybór bo wymiana procesora nic ci prawie nie da, jeśli będziesz miał mniej niż 4 GB to warto dołożyć ram. Najwięszą różnice odczujesz przy wymianie dysku na SSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na sprzedaż za minimalnie więcej toshiba satellite l505-138 (i3, 4gb ram, 500 hd, win 7). Jak jesteś zainteresowany dawaj priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na chwilę obecną mój budżet to maksymalnie podane 450-500zł i czegoś w takim przedziale cenowym szukam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/dell-e6400-2-40ghz-2gb-kamera-windows-pl-skype-i5284311690.html może mniejszy dysk ale masz już kamerke do skype i mieścisz sie w budżecie :) no i najwydajniejszy możliwy procesor no i matryca o wyższej rozdzielczości

 

jak ten e6400 pasuje ci to szukaj D630, te same pieniądze co D620 a masz w nich lepszy chipset obsługujący nowsze procesory i lepszą zintegrowaną grafikę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...