Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dafney

Telefon do 600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 2 pytanka mianowicie jaki telefon polecacie kupic do 600zł (Najlepiej nowy)

Oraz czy warto kupowac telefony z zagranicy poniewaz mialem na uwadze kupic Sony Xperia Z, ale w granicach 600zl kupie tylko uzywany a z zagranicy za 500zł nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego od telefonu oczekujesz, Ja bym brał tą Xperie, nawet jeśli Ci się nie spodoba w z powodzenie sprzedasz drożej w Polsce. Najbardziej bym Ci polecał z nowych Motorole moto G 2 generacji, świetny telefon za te pieniądze, android prosto od googli i szybkie aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nowy to tylko zwykły sklep żadnych allegro bo tam ci sprzedadzą odnawiany szrot a nie nowy...

 

Z nowych ze sklepu możesz znając lg L90 czy g2mini jak znajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie są odnawiane, aczkolwiek nie napisałeś czego wymagasz od telefonu :) Obecnie w Moim odczuciu nie warto inwestować w telefony znanych marek typu sony, samsung, bo szczerze oferują to samo co telefony mniej znanych producentów a są o wiele droższe. No chyba, że kupujesz telefon dla bajerów jakie pchają w nie producenci, (typu samsungowskie nie wygaszanie ekranu gdy na niego patrzysz, czy też ten cały knoc knock od Lg).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze szukam dobrego procesora/ramu/karty/pamieci to sa parametry na ktore patrze najbardziej. Dlatego interesuje mnie tez LG G2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie mówisz o LG G2 mini to zwykłe G2 jak najbardziej jest lepszy od Moto G ( Większy ekran, lepsza bateria, 2Gb ram) A jeśli mówisz o mini to obydwa telefony są na podobnym poziomie, motorola lepiej zoptymalizowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersji mini nie wzialbym raczej w żadnym wypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj co pisałem

Pisałem żebyś nie szukal z allegeo nowych bo to sprowadzane zlomy czy odnawiane

 

Lg g2 nowy z naszego kraju na gwar 24m kosztuje około 1100zl

CZytaj dokładnie co jest czesto pisane na temat gwarancji na naszym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta aukcja jest dobra lecz i tak dla pewności ten allegrowicz musial by napisać z jakiego sklepu czy salonu był brany ten LG aby nie było ryzyka paragon lub fakturę mógł by pokazać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już chyba wiesz dlaczego :), najlepiej pytaj się czy możesz obejrzeć telefon osobiście, bo na przykład Twój znajomy ma taki sam i chcesz porównać.. Jeśli się zgodzi to większa szansa, że to nowy orygniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 600 złotych to można kupić Optimusa G. Xperia Z to też nie jest zły pomysł o ile nie będzie to chińska kopia i nie przeszkadza ci taki sobie ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, ze na allegro sa same chinczyki

 

Czy na takich aukcjach warto kupowac? http://allegro.pl/sony-xperia-z-c6603-i5399516524.html Pochodzenie oczywiscie nie znane nawet sprzedawcą z lombardu

 

Oraz moje pytanie czy moglby mi ktos tutaj poradzic jakims linkiem na allegro, nie jestem leniwy szukam juz dobrej oferty 3 dni, a moze ktos bardziej ogarniety od razu cos odnajdzie. Najbardziej interesuje mnie Xperia Z oraz LG G2 ale nie w wersji mini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na początek okolo 850zl? Wtedy coś sie może znajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 600zł to szukaj Moto G 2gen, ich jeszcze nie podrabiają, a za te pieniądze to najlepsze wyjście. Szukając takich "okazji" na allegro jak podajesz, to możesz jedynie zostać z chińczykiem pokroju goclever, tylko z innym logo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edit a jak to sie ma sprzetowo do wlasnie xperii z albo g2?

 

Oczywiscie sprzetowo (wydajnosc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmwaz tez lg nexus 4. duzo szybszy niz moto g gen 2. xperii z ani lg g2 chyba za 600 zl nie ma szans dostac nowego z wysylka z Polski. wszedzie hong kong albo wielka brytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chlopaki ostatnie pytanie znalazlem 3 telefony ktore wygladaja calkiem niezle w cenie 700zl, a tyle jestem jeszcze w stanie dozbierac. Pytanie co byście Wy wybrali:

http://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-asus-zenfone-5-a501cg-2a380w-czarny,id-290021 (Musicie skopiować link bo coś jest nie tak z odnośnikiem) [smartfon ASUS Zenfone 5 (A501CG-2A380W)]

http://plebis.eu/product-pol-2699-LG-G2.html

http://plebis.eu/product-pol-2679-SONY-XPERIA-Z-C6603.html

 

Nie sadze, aby te byly podrabiane. Poprawcie mnie jesli sie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak sie zawiodlem, strona plebis eu wysyla telefony z azji. No cóż... Zostaje Asus. Jak myslicie media expert robi to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli masz wybierać między moto g, a asusem to wydajnościowo na pewno lepszy asus.

 

Za moto g przemawiają trochę lepsza bateria, system nowszy no i jakościowo to dobre telefony.

Za Asusem więcej ramu(chociaż 1gb w motce w zupełności wystarcza do normalnego użytkowania), lepszy procek(tak samo ten z motoroli jest ok). Nie wiem jak u Asusa z jakością, nigdy nie przekonywały Mnie telefony tej firmy.

 

Jednym słowem, jak Cię stać to bierz Asusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...