Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

henus7

Jaką dobrze przewiewną, przestrzenną obudowę do 350zł max. ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Może być tańsza co by zostało na dobre wentyle.

 

Osobiście wpadła mi w oko Phanteks Enthoo Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phateks ciekawy, dość dobrze rozplanowany, jedynie to małe okienko szpeci, zależy Ci na wyciszeniu czy tylko dobry przewiew ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phateks ciekawy, dość dobrze rozplanowany, jedynie to małe okienko szpeci, zależy Ci na wyciszeniu czy tylko dobry przewiew ?

 

Jest też wersja bez okienka :)

Więc nie szpeci :D

 

Ja byłbym za Phanteks'em właśnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ok. 350 zł będzie też można dostać FD Define S lub CM 690 III a ponadto za ok. 300 zł jest jeszcze

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phanteks bez okna jak już ;) Okno mi nie potrzebne bo nie będę się splaszował nad widokiem maszyny.

 

@t.luk - dwóch pierwszych opcji nie brałem kompletnie pod uwagę (CM 690 III podoba mi się tak samo jak Fractal). Aquarius X90 mnie zaciekawił tym że ma na przodzie 3x120 i dużo miejsca, jednak zdążyłem się zrazić do SilentiumPC jeśli chodzi o budy ;) Obecnie mam Gladius M30 i kupiłem za normalną cenę w sklepie jednak to co do mnie przyszło pozostawiło wiele do życzenia... produkt był oryginalnie zapakowany, ale po wyjęciu go i oględzinach zauważyłem powyginane blachy w środku, ślady po wkręcaniu śrub, powyłamywane śledzie. Jeśli bym się zdecydował na X90 to naprawdę w wielkim kredycie zaufania.

 

Btw. jest możliwość dokupienia dodatkowego koszyka na dyski HDD do Gladiusa M30 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

henus7- na jaką obudowę się zdecydowałeś. Jestem ciekawy czy wybrałeś jednak Phanteksa. Też nad nią myślę, ale słyszałem, że ten standardowy, frontowy wentylator (200mm) jest dosyć głośny

i kupujący tę obudowę często dobierają do niej od razu np. dwa wentylatory 140mm (niestety koszt obudowy rośnie wtedy do około 500zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gó**o prawda, mam enthoo pro i moge potwierdzić, że jest to cichy wentylator (max ma 800rpm, jak go skręcić na 500 to nie słychać go wcale). Co innego, że dwie 140 mają większy przepływ powietrza, dlatego wymiana czasem jest rozsądna (sam tak zrobiłem ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

henus7- na jaką obudowę się zdecydowałeś. Jestem ciekawy czy wybrałeś jednak Phanteksa. Też nad nią myślę, ale słyszałem, że ten standardowy, frontowy wentylator (200mm) jest dosyć głośny

i kupujący tę obudowę często dobierają do niej od razu np. dwa wentylatory 140mm (niestety koszt obudowy rośnie wtedy do około 500zł).

Zdecydowałem się jednak na SPC Aquarius X90 w kredycie zaufania + do tego mam wentyle Corsaira i naprawdę przewiew i schludność + ogrom miejsca w środku miażdży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...