Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ddebny

Jaką kartę dzwiękową polecacie do tego sprzętu

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam płytę główną asrock p67 pro3

Obudowę: Fractal Design Define R5

Obecny dzwięk: asus xonar dg któy nie pasuje do obudowy...

Zminiłem obudowę i niestety dzwięk nie jest przystosowany do tej obudowy i ta szeroka blaszka któą zawsze widać z tyłu komputera jest za krótka i nie mogę przez to włożyć karty. Tak więc muszę chyba kupić nową.

Co polecacie? Dzwięk używany głównie do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta blaszka to śledź, a śledzie są standardowe i niemożliwe żeby nie pasował, zrób zdjęcie tego, o co Ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pasuje tylko musisz docisnąć i dopasować śledzia, on na końcu tam przy płycie głównej ma taki języczek który musisz wsunąć między płytę a obudowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co pieścić, musi się zmieścić. Jeśli kupisz jakąkolwiek inną kartę, będziesz miał identyczny problem, bo jak pisze katystopej, ten element jest ujednolicony.

W budzie masz sporo elementów do siebie dopasowywanych, do tego dochodzi temperatura, odkształcenia mechaniczne i tak dalej. W nowej budzie wszystko zazwyczaj pasuje, a potem już nie tak dobrze. Ja mam podobny problem z kartą graficzną.

Zwracaj szczególną uwagę na dół (języczek) śledzia, ten przy samej płycie. On często haczy. I pamiętaj, żeby cisnąć za śledzia, a nie za samą kartę, bo ją rozwalisz. Na koniec śrubeczka, oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie dystanse pod płytą są złe. Pytanie czy masz grafikę i czy pasowała bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika pasowała bez problemu.

Dziwne z tą kartą. Trochę musiałem odgiąć śledzia, żeby pasowała bo sie dało się dopchnąć karty do gniazda. Wcześniejszy śledź od obudowły ładnie tam się układa. Może płyta jest źle założona i powinna być parę milimetrów niżej na ścianie obudowy. Odkręcę ją i sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...