Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piwos

Najtańszy pad w stylu X360

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam pada jak w tytule, jak najtańszego w kształcie tego z X360. Znajdzie się coś?

 

PS nie piszcie 'wydaj ponad 100 na orginalnego pada bo warto', szkoda mi tyle kasy a mam niskie wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thrustmaster GP XID Gamepad do PC albo Thrustmaster Dual Analog 4 Gamepad do PC.

Najtaniej wyjdzie jak kupisz pada od PS2 który jest bardzo dobry oraz adapter i temat zamkniesz w 50zł posiadając bardzo dobry kontroler.

Jeżeli szukasz jednak kopi od 360 to jest kolosalna różnica pomiędzy tymi które nawet wymieniłem a padem od X. Rzecz w tym że pad od X jest kompatybilny z niemal każdą grą a to bardzo duży plus na precyzyjne działanie urządzenia. Z pozostałymi będziesz musiał się bawić w dostosowaniem go pod daną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Xeoxa, obsługuje x-input i d-input jest wykrywany przez Windowsa jako pad od X360.

Precyzją ani jakością wykonania wcale nie odstaje tak bardzo od X360 a jest dwa razy tańszy, więc jeśli nie zależy Ci na oryginale ani na super precyzji (bo na pewno różnice są) to niema co się szarpać na pada mikrosoftu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...