Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

czara89

Podświetlana klawiatura z płaskimi klawiszami

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od jakiegoś czasu rozglądam się za nową klawiaturą. Często gram wieczorem, gdy mój chłopak śpi, więc wszystkie światła zgaszone, klawiszy nie widzę wtedy i dlatego potrzeba mi podświetlanej klawiatury. Jestem przyzwyczajona do płaskich klawiszy. W tej cenie znalazłam:

-Razer Deathstalker (bark przycisków głośności)

-Steel Series Apex Raw (dziwna spacja)

-Logitech K740 Illuminated (najbardziej by mi odpowiadała, ale czy godna polecenia?)

-Gigabyte Force K7 Gaming (też może być)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee, taka już dla mnie to przesada. Chcę w miarę klasyczną klawiaturę, bez wyświetlaczy itp. Obecnie jadę na Microsoft Wired 600 i ma wszystko co trzeba prócz podświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie:

-Gigabyte Force K7 spokojnie wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z Razer Deathstalker? Jednak ma pod fn przyciski głośności. Jak dla mnie ma lepsze, delikatniejsze podświetlenie które nie będzie tak biło w nocy. A czy warto dokładać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przez przypadek zniszczyłem dwa klawisze z mojej Logitech Iluminated, długo się nie zastanawiałem i kupiłem drugi taki sam model. Iluminated użytkuje od ponad 2 lat, a przy wymianie nie brałem nawet pod uwagę innych konstrukcji. Niski skok klawiszy, cisza, regulowane podświetlenie, bardzo elegancki wygląd, nic mi więcej nie potrzeba ;) Niemal idealna klawiatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiem czy jest sens. Z reguły natężenie podświetlenia jest regulowane więc na tej podstawie nie ma sensu dokładać extra kasy. Poza tym Razer już trochę ginie w dzisiejszym zestawieniu konkurencji. SS również kuleje z jakością swoich produktów.

Jeszcze możesz zobaczyć ten model:

http://www.mediamarkt.pl/klawiatura-logitech-g105,id-869528?utm_source=porownywarki&utm_medium=ceneo&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml&ceneo_spo=true

Jeżeli jedna podoba się Tobie K740 to możesz brać. Tutaj jest w dobrej cenie:

http://www.x-kom.pl/products/156150/show

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy w K740 nie ma możliwości wciśnięcia wiecej niż dwóch klawiszy? np W+Shift+spacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię w to aby w K740 był anti ghosting w G105s jest na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A force K7 ma tą funkcję? Czyli bez tego nie działają kombinacje 3 klawiszy i więcej? "Nie poskaczę biegając" ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak padło na K7. A jak G502 się sprawuję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiaturę dziś odebrałam. Szkoda, że ma mały backspace, jest bardzo ciężka. Podświetlenie jest ok, klawisze miłe w dotyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo wszystko oceniasz ją dość dobrze? prawdę mówiąc poniżej tej klawiatury dobrej membrany ciężko szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dość dobrze, klawisze F6 i F7 są trochę krzywo osadzone ale poza tym wszystko ok, fajne kolory podświetlenia, nadal się przyzwyczajam. Nie żałuję zakupu. Wydaje się być solidna, ale zobaczymy po pewnym czasie jak z żywotnością. Co do myszki, bardzo fajna i wygodna. Bratu się podoba i się ze mną nie zamieni :) Trzeci boczny przycisk bardzo przydatny, tak samo 2 tryby kółka. Jak moja g500 padnie, wiem, że na pewno następna będzie g5xx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny K7 utwierdza się jako klawiatura membranowa dedykowana graczom a ci nie narzekają:)

Natomiast co do samej myszy tutaj własnie modele G502 jak i G402 w mojej ocenie nie należą do najlepszych produktów tej marki, którą z resztą dość cenię. Sam posiadam G500 lecz aktualnie służy ona jako mysz do spraw zawodowych niż dla rozrywki, ale uważam ją jako bardzo dobry produkt.

Jeżeli by Tobie padła Twoja G500 proponuje zapoznać się trochę z G400S. Doskonały gryzoń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...