Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

emerge.

Jak ułożyć zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, skręcam właśnie kompa. Jak ustawić zasilacz? Tak żeby wiatrak był w dół obudowy czy do środka? Obudowa cm elite 430

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dasz do dołu to bedzie ciągnąć brud spod obudowy jak dasz wiatrak w górę to znowu będzie walczyć o zimne powietrze z grafiką i mogą się o to pokłucić i nie będą sie lubić :E

a tak na poważnie nie wiem ile masz tam na dole miejsca ale ja bym w dół skierował wiatrak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to zasilacz i jaki zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komputer stoi w miejscu gdzie jest obieg powietrza to oczywiście można wentylatorem w dół,natomiast jeśli w wnęce to możesz wentylatorem skierowanym ku górze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dasz do dołu to bedzie ciągnąć brud spod obudowy jak dasz wiatrak w górę to znowu będzie walczyć o zimne powietrze z grafiką i mogą się o to pokłucić i nie będą sie lubić :E

a tak na poważnie nie wiem ile masz tam na dole miejsca ale ja bym w dół skierował wiatrak ;)

 

Ale wypot :P

 

U mnie komputery stoją na podlodze golej i zasilacze sa w obudowach an dole, wentylatorem w dol i nci sie nie kurzy nadmiernie jak sie dom utrzymuje w porzadku. Chyba, ze sie ma pasa, kota itp to mzoe byc roznie bo od zwierzad zbiera sie wiecej kurzu i klaki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...