Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

iLuke

Drugi monitor do Dell U2412M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Posiadam obecnie monitor Dell U2412M, z którego jestem bardzo zadowolony. Przyszedł czas na dokupienie drugiego monitora, który będzie służył głównie do oglądania filmów. Zależy mi na tym, aby monitory do siebie pasowały, dlatego raczej celuję w Della.

 

http://www.morele.net/search/netsprint/0/1/0/?q=monitor+dell

 

Z góry dziękuję za pomoc!

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie do swojego U2412M dokupiłem U2415 i wygląda to przyzwoicie. Z powodu jednej tafli szkła w U2415 chyba wymienię tego starego na nową wersję :)

Sam wcześniej stworzyłem identyczny wątek i polecano mi Eizo EV2455 bo podobno nowe Delle mają problem z podświetleniem itp., ja osobiście tego nie zauważyłem (albo nie mam takich dużych wymagań).

 

U mnie to wygląda na na razie tak: http://i.imgur.com/KIxUOj0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie do swojego U2412M dokupiłem U2415 i wygląda to przyzwoicie. Z powodu jednej tafli szkła w U2415 chyba wymienię tego starego na nową wersję :)

Sam wcześniej stworzyłem identyczny wątek i polecano mi Eizo EV2455 bo podobno nowe Delle mają problem z podświetleniem itp., ja osobiście tego nie zauważyłem (albo nie mam takich dużych wymagań).

 

U mnie to wygląda na na razie tak: http://i.imgur.com/KIxUOj0.jpg

 

Podoba mi się ten dell U2415, ale chyba przekracza mój budżet. Jeśli nie znajde żadnego innego, to możliwe, że zdecyduję się na niego! Dzięki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U2412M ciągle jest w sprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecilbym U2412H ale niestety jestem srednio zadowolony... glownie z obslugi gwarancyjnej. Niby next buisness day ale to juz sie ciagnie miesiac.

 

No nic wszystkie maile z nimi i rozmowy archiwizuje wiec bedzie niebawem ciekawy topic na temat tego jak dell traktuje klientow :E

Myslalem ze po przebojach z laptopem to tylko przypadek ale widze ze jednak Dell leci ostro w kulki, chodzi o Dell Polska bo nie wiem jak ich glowny oddzial ale najpierw zanim topic zrobie dosc obszerny skontaktuje sie z centrala i zobaczymy co odpowiedza i co zrobia bo mam pewne negatywne odczucia jesli chodzi o polski oddzial. Nawet mam pewne podejrzenia i jesli one beda prawdzie to wyjdzie fajna afera z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U2412M ciągle jest w sprzedaży

 

Niby tak, ale wolałbym laptopa z HDMI.

 

Polecilbym U2412H ale niestety jestem srednio zadowolony... glownie z obslugi gwarancyjnej. Niby next buisness day ale to juz sie ciagnie miesiac.

 

No nic wszystkie maile z nimi i rozmowy archiwizuje wiec bedzie niebawem ciekawy topic na temat tego jak dell traktuje klientow :E

Myslalem ze po przebojach z laptopem to tylko przypadek ale widze ze jednak Dell leci ostro w kulki, chodzi o Dell Polska bo nie wiem jak ich glowny oddzial ale najpierw zanim topic zrobie dosc obszerny skontaktuje sie z centrala i zobaczymy co odpowiedza i co zrobia bo mam pewne negatywne odczucia jesli chodzi o polski oddzial. Nawet mam pewne podejrzenia i jesli one beda prawdzie to wyjdzie fajna afera z tego

 

A poza słabą obsługą gwarancyjną, jak sprawował się U2412H?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej szukam monitora 24". Gry i tak odpalam na konsoli podłączonej do telewizora.

 

Widziałem, że bardzo polecane były monitory Eizo, niestety troche przekraczają moje chwilowe możliwości finansowe. Monitor nie musi być jakiś wypasiony, bo mój główny Dell jest całkiem przyzwoity. Drugi monitor będzie służył jedynie do oglądania filmów + czasem do grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej szukam monitora 24". Gry i tak odpalam na konsoli podłączonej do telewizora.

 

Widziałem, że bardzo polecane były monitory Eizo, niestety troche przekraczają moje chwilowe możliwości finansowe. Monitor nie musi być jakiś wypasiony, bo mój główny Dell jest całkiem przyzwoity. Drugi monitor będzie służył jedynie do oglądania filmów + czasem do grafiki.

To najlepszym wyborem byłby eizo fs2331. Spełnia wymagania z wyjątkiem 24 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24" 16:10 + 23" 16:9... jak to sie mawia: "it's a no-no"

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównym przeznaczeniem eizo fs2331 są filmy i amatorska grafika. Spytaj się PrzemekRyk on ma 3 monitory i chyba żaden nie jest tej samej wielkości. Jeżeli myśleć nad drugim monitorze żeby obraz był podobny to powinien kupić ten sam monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na 24 16:10 to eizo ev2455. Do czego miałby być "najlepszy"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na 24 16:10 to eizo ev2455. Do czego miałby być "najlepszy"?

 

No tak, troche nieprecyzyjnie się wypowiedzialem.

 

Używałbym go głównie do grafiki komputerowej oraz filmów, czasem do gierek zaawansowanych graficznie np. Wiedźmin 3

 

Spędzam mnóstwo czasu przed komputerem z racji tego, że moje studia tego wymagają. Dlatego też najbardziej zależy mi na tym, żeby był jak najmniej szkodliwy dla oczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eizo cs240 ale cena jest także inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ten juz kompletnie przekracza moje możliwości. Możliwe, ze zdecyduje sie na ev2455, cenowo jest odpowiedni i ma ladna, cienka ramke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Format 16:9 jak widzisz sam odpada a jeżeli nawet gdyby ta rozdzielczość pasowałaby Ci to lepiej kupić u2414h. Z 16:10 u della masz U2412M i U2415.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...