Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pexa

Telefon 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej !

Szukam telefonu w okolicach 1500zł, zależy mi na dobrym aparacie i najlepiej micro sim

modele o których myślałem - sony xperia z3 compact, sgs5, htc one m8

m8 ma apart tył mega słaby więc chyba odpada,

xperia to niewiadoma, a sgs5 ma dużo negatywnych opinii, jest jakaś inna opcja albo może ktoś coś poradzić?

Dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak opcja super to lg G3 ma dobry aparat i ogólnie jest lepszy niż galaxy S5 moim zdaniem

Ew masz galaxy Note 3 z super aparatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

note 3 na wystawie w media markt mi zamulał - to nie był dobry znak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powystawowe tak mają. W codziennym uzytkowaniu płynność powinna być taka jak w g3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro dorwiesz także pełną Z3. Sam miałem jakiś czas temu podobny dylemat i kupiłem nowego Z3 z allegor od osoby przedłużającej umowę, oczywiście fv23% dostałem na jego nazwisko ale to akurat nieistotne przy gwarancji.

Z innych telefonów które mogą Ci się spodobać to np. Meizu MX4. Testować nie miałem zbytnio okazji ale opinie ma pozytywne, a aparat podobno też bardzo dobry. Kiedyś polecany był One Plus One ale cena jego już nie jest tak atrakcyjna choć na dniach zapowiadany będzie One Plus One Two ale nie wiem czy pod tą nazwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc, wziąłem xperie z3 compact - jestem zadowolony jak narazie : ) trochę śliski i boje się, że może wypaść, ale za to ładny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, bo czy to lg g3 czy s5 lagują, a xperia z3 rzeczywiście fajnie działa.

Miłego użytkowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze się że g3 czy s5 lagują. Może nie jest to ten poziom płynności co nexusy czy nowe htc ale tragedi nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to teraz jest dobry czas żeby kupić LG G3? Wersja 16GB kosztuje jakieś 1300zł. Poczekać czy brać? Będzie taniej, drożej? I jak to jest z tym lagowaniem? Nie chcę żeby telefon za taki hajs w codziennym użytkowaniu lagował, może aktualizacje coś poprawią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dużo poprawiły bo na początku było znacznie gorzej, w "codziennym użytkowaniu" płynność jest bardzo dobra, android sam z siebie czasem ma jakieś problemy ale to nie nowość.. Co nie zmienia faktu że najstabilniejsza wersja to jeszcze chyba nadal android 4.4. Będzie taiej ale już bardzo niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dużo poprawiły bo na początku było znacznie gorzej, w "codziennym użytkowaniu" płynność jest bardzo dobra, android sam z siebie czasem ma jakieś problemy ale to nie nowość.. Co nie zmienia faktu że najstabilniejsza wersja to jeszcze chyba nadal android 4.4. Będzie taiej ale już bardzo niewiele.

Rozumiem że jesteś użytkownikiem G3 na co dzień? Siostra ma G2 od roku i nie było momentu że telefonowi brakło płynności...więc tego samego od G3 oczekuję. Jak z baterią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria jak dla mnie szału nie robi. Fakt, większość smartfonów trzeba i tak podłączyć na noc ale miałem jakiś czas g2 i tam jest nawet troszkę lepiej. Na dzień wystarcza, ot to.

 

 

Z innych rzeczy trzeba zauważyć zbijanje maks podświetlenia do 90% po dosyć krótkim czasie czegoś bardziej zaawansowanego ( fakt, nje jest źle ale przy takiej pogodzie jak ostatnio te 10% by się przydało).

 

NNatomiast... Jakość wykonania, aparat, rozmiary itd itd bardzo na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej płynności po G3 nie bd miał bo G2 ma dużo mniejszą rozdzielczość

Ogólnie za całokształt lg G3 jest super model za te 1300zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080 x 1920 px (5.20") 424 ppi vs 440 x 2560 px (5.50") 534 ppi.. To nie jest znowu nie wiadomo ile. Dodajmy że G3 ma ciut lepszy procesor.

Ale jeśli są w takiej samej cenie: LG G2 32GB (tylka taka wersja mnie interesuje bo nie slotu) vs G3 16GB (ma juz slot także lajt) bo chyba wybór jest oczywisty?

 

Mam LG G2 na co dzień do wglądu i jest super, niemniej G3 jest trochę ładniejszy wg mnie, czyt. mniej nudny, nie taki spotykany jak te wszystkie galaxy S.

Super cienkie ramki fajnie wyglądają. Tyklko zeby nie był wolniejszy od G2 w codziennym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor jest ten sam ( no podkrecony lekko ale to i tak nie robi różnicy bo przez 90% czasu nie bedzie taktowany wyżej niż 2ghz)

Pikseli jest sporo więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie ma co przesadzać. Do 1300 zł to chyba najlepszy wybór. Może już w tym tygodniu będzie mój ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...