Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zaczek332

AMD Athlon II X 3 450 O.C

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam ten procesor co w temacie i dokonałem O.C z 3.3Ghz do 3.79Ghz bez zmiany napięc itp Posiadam płyte główna-Asus M5A78L-M LE moje pytanie czy cos jeszcze z niego wycisne czy nie da rady i jak tego dokonac ? testowałem OCCT na aktualnym taktowaniu nie ma żadnych problemów , natomiast jak krece go wyżej wysypuje błedy w OCCT.

 

I jeszcze jedno czy do tego procesora sensownie jest kupic karte GTX 750 Ti od msi 2gb ?? Aktualnie korzystam z GT 430 , poprzednio z GTS 250 i GTX 550 Ti .

Przepraszam proc to AthlonII x 3 445

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz podbić napięcie wyżej i procek powinien pójść,jednakże plyta ma nie chłodzoną sekcję zasilania i kontrolowałbym jej temperatury.

Co do grafiki : w zależności co będziesz grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może glupie pytanie , ale gdzie w biosie sie podbija napiecie CPU ? I w co bede grac hmmm mysle , że takie gierki jak teraz tylko na troche wyższych detalach czyli : Bf4 , AC black flag , FR4 ( na Gt430) da sie grac , ale minimalne i spada poniżej 30 klatek nawet po O.C tej grafy ... No to tego typu gierki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście myślę że zawsze jest warto kupić lepszą grafikę niezależnie od procesora, bo np za rok uzbierasz hajs na nowego proca, a twoja grafika będzie już słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoja plyta obsluguje procesory do 95W TDP, lepiej porzadnie przetestuj stabilnosc po OC. Te plyty zrzucaly zegary cpu po przeciazeniu sekcji zasilania. Sugeruje prime95 i wlaczyc na large ftp na kilka godzin a w tle zostawic hwmonitor i po przetestowaniu sprawdzic czy nie zrzuca zegarow - oznaczaloby to przeciazenie zasilania. daj screena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny test jaki robiłem to w OCCT 2h i nie wywyala , żadnych błedów na taktowuaniu 3.79Ghz powyżej mimo , że podbiłem napiecia do 1.5v sypia sie błedy chyba nie da sie wyżej podkrecic procka na tej płycie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...