Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kaszel542

Słuchawki z mikrofnem do 40zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję słuchawek z mikrofonem do 40zł. Zależy mi na w miarę dobrym dźwieku z mikra i słuchawwkach. Wiem, że kwota nie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup byle co, w tej cenie nie ma żadnych różnic w dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie - nic nie kupuj... Dozbieraj 60 zł do http://www.morele.net/sluchawki-creative-hs-800-fatality-gaming-51mz0310aa001-138470/

Chociaż ja wybrałbym oddzielnie mikrofon i oddzielnie słuchawki (słuchawki - Sennheiser hd201, a mikrofon to trust za 20 zł który po chwili zabawy ze sterownikami powinien wystarczyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hd201 może i były opłacalne, ale z 5-10 at temu... Teraz to w tej cenie poluj na używane superluxy i doku mikrofon z chin za dolara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hd201 może i były opłacalne, ale z 5-10 at temu... Teraz to w tej cenie poluj na używane superluxy i doku mikrofon z chin za dolara.

Na serio aż tak wypadłem z obiegu 0_o?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie Rocking Residence RR261 z mikrofonem, czyli pochodna wersja Maxell Retro DJ. Mi udało się takie kupić w bdb stanie za 25zł + KW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, RR260/RR261 są dobre.

 

Jeśli nie te RR to A4tech HS-30. Może i fabrycznie nie powalają brzmieniem, ale mają potencjał :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te A4tech HS-30 maja jakis bas? I czy przez mikro idzie się dogadać bez wiekszych szumow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mikro, ale basu to na pewno nie zabraknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na YouTube przykładowych nagrań z mikrofonu, jełśi nie model HS-30 to może HS-28 czy podobne cenowo - na 99% mają taki sam mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem trochę trzeszczą kolega ma tego nateca pande i zero szumów czysty głos ale nie wiem jakw nich słucha się też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem Natec panda i nie miałem szumów w słuchawkach, mikrofon też działał bez zarzutów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...