Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Grimix

manager magazynu wymiennego - praca do napisania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grimix

Muszę napisać temat o "menedżerze magazynu wymiennego"

i potrzebuję informacji

 

1. Część teoretyczna to opis problemu wg literatury ewentualnie część instalacji funkcji/roli (dopuszczalne źródło również internet, lecz ze stron Microsoft-u https://technet.microsoft.com/pl-pl)

 

 

2. Część praktyczna odnosi się do zastosowania określonego problemu. Jak wykorzystać temat w oparciu o serwer 2008 i jego możliwości. Podać trzeba przykład i teoretycznie opisać co to? po co? dlaczego? Jaki jest problem i jak go rozwiązać?

 

część praktyczną muszę oprzeć na win 2008 serwer i podłączoną stacją roboczą Windows 7 Professional i zalogowanym do konsoli na konto domenowe.

Podłączne nie stanowi problemu

 

W rozwiązaniu zadania należy wymyśleć realny problem na podstawie fikcyjnej wymyślonej firmy która chce wdrożyć usługi domenowe Windows i każdy rozwiązuje zadanie na zasadzie: Po stronie serwera coś konfiguruję a użytkownik po stronie klienta z tego korzysta i ma być pokazane że działa.

Tu mam problem

 

Wiem że nie jest to odpowiedni dział ale działy są wg mnie od realnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem. Pozdrawiam.

 

EDIT:

Edytowałeś i podałeś problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...