Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Karaklon

[Zamknięty]Znowu Wiedźmin.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zgodnie z nurtem, czy wręcz szałem na grę, jaką jest Wiedźmin 3: Dziki Gon ja również zastanawiam się nad zakupem tej produkcji. Mam jednak spore opory, bo nie wiem, czy ta gra pójdzie na mojej niedzisiejszej już karcie graficznej Radeon HD 6700 Series. Procesor mam AMD FX 8320 8x3,5GHz i 8 GB pamięci RAM.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uruchomiłem wiedźmina 3 z kartą : Radeon HD 6850 podkręconą do 930/1200 i procesorem Intel Pentium g840, 4giga ramu. I co? Gram na średnich w 30-40 fps (30 w miescie, jestem dopiero w 1 wiosce i przypuszczam, ze fpsy beda spadac w miescie "z prawdziwego zdarzenia".). Na 30-40 fpsach gra się bardzo komfortowo, nie czuć żadnych lagów. Jedyny problem jaki mam, to freezy co jakiś czas (5-10min, gra scina na 2sec i wraca do normalnosci, przypuszczam, ze znajde jakis fix na to w internecie). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo masz hd 6750 albo hd 6770 albo jeszcze niewiadomo co , sprawdz dokladnie model karty !

Ale raczej szykowal bym sie na zmiane karty.

Procka masz dobrego ram rowniez warto tam wlozyc mocniejsza karte .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio zgodnie z nurtem, czy wręcz szałem na grę, jaką jest Wiedźmin 3: Dziki Gon ja również zastanawiam się nad zakupem tej produkcji. Mam jednak spore opory, bo nie wiem, czy ta gra pójdzie na mojej niedzisiejszej już karcie graficznej Radeon HD 6700 Series. Procesor mam AMD FX 8320 8x3,5GHz i 8 GB pamięci RAM.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Najlepiej żebyś kupił sobie lepszą grafikę, na tej nie ma co liczyć na płynną rozgrywkę.

 

Najlepiej to gtxa 960 i wieśmana od razu dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...