Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fear0

Sluchawki CS:GO MUZYKA Do 350 +/-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was bardzo serdecznie i proszę o porade, pilnie potrzebuję słuchawek głównie do cs:go oraz do słuchania muzyki przeznaczyłem na ten zakup 350zl lecz jesli trzeba bedzie cos dodać nie ma problemu, bardzo lubie słuchać muzyki wszelakiej i zależy mi na jakości a w cs:go zawsze przydaja sie dobre sluchawki bardzo proszę o propozycję z góry dziękuję :)

 

http://www.x-kom.pl/p/204464-sluchawki-kingston-hyperx-cloud-headset-biale.html?ceneo_spo=true Znajdzie cos lepszego niz te ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mikro do 350zł nic lepszego nie znajdziesz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli musi być mikro (główne przeznaczenie to cs) to bym wybrał Superlux HMC-631 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie znam w/w słuchawek. Jednak posiadam jedne, z najbardziej wychwalanych pod względem cena/jakość. Creative Aurvana Live. Cena ok.200zł. Słuchawki graja naprawdę przyzwoicie. Przed zakupem ( chyba 3 lata temu) porównywałem je, z pewnymi Sennheiser'ami i innymi. CAL grały najlepiej. Posiadają takie same przetworniki jak jeden, z modeli Denon'a, w cenie 2-3 wyższej. Brzmienie: Ciepłe, z dość mocnym, kontrolowanym basem, wyraźna średnica, wysokie na dalszym planie (słyszymy pewne "smaczki", a nie szumy) i mają jeszcze to coś....Graja ciepło, spokojnie, ale jednocześnie dość "żywo", tak jakby część ich nazwy nie była tylko hasłem reklamowym "Live".

W moim zestawie sprawdzają się świetnie, "temperują" jaskrawe brzmienie Yamahy AX-396 (wzmacniacz). Jakość wykonania OK (kabeł mógłby być grubszy). Wygoda-myślę, że to sprawa mocno indywidualna... Czuję ich obecność (uwierają) po ok. 1,5-2h, a czasami dopiero po ponad 2h. Chyba nie jest źle pod tym względem. Szczerze polecam!! Jednak nie wiem jak mają się do proponowanych powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie znam w/w słuchawek. Jednak posiadam jedne, z najbardziej wychwalanych pod względem cena/jakość. Creative Aurvana Live. Cena ok.200zł.

To było kiedyś... Teraz mamy Takstar HD2000, ktore są i lepsze i tańsze od CAL, i zawsze polecane jako ich alternatywa. A dzisiejsze CAL już nie mają takiej dobrej kontroli jakości przetworników, i można trafić modele grające bardzo dobrze, lub bardzo źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...