Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość SunTzu

Coś lepszego niż Death Note

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SunTzu

Czy znacie jakieś lepsze anime od Death Note? Chodzi mi nie tyle co o lepszą kopię, ale generalnie anime skupiające się na fabule, by widz cały czas próbował się domyślać o co chodzi... gdzie akcja ciągle posuwa się do przodu bez przeciągania/powtarzania wątków na pół odcinka aka Bleach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SunTzu

dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost in the Shell: Stand-Alone Complex - sezon 1 + 2. Monster. Psycho-Pass. Noir nie każdemu pasuje. Gosick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SunTzu

Gost in the shell widziałem :P Generalnie nie moje klimaty, nie lubię anime... no tak tylko Death Note oglądałem 2x, większość filmów studia Ghibli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Psycho-pass... osobiscie bylem tymi tytulami zachwycony.

 

A i jeszcze Shingeki no Kyojin - kosmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i Ghibli się podobało?

zupełnie inna kreska i sposób opowiadania historii, ale polecam filmy Makoto Shinkai.

a wspomniany wyżej Noir bym polecił głównie ze względu na muzykę :) po obejrzeniu jednego anime z muzyką Kajiury Yuki obejrzałem wszystkie inne, w których popełniła soundtrack :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yuki Kajiura - jej soundtracki to mistrzostwo, zgadzam sie.. wystarczy posluchac soundtracku z Sword Art Online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sayonara Zetsubou Sensei

W tym anime akcja jest tak szybka, że trzeba je pauzować aby wiedzieć o co chodzi :E

Trzeba czasem pomyśleć i zrobić research, bo pewne kwestie odnoszą się tak mocno do kultury i historii JP, że nie rozumie się żartów.

Ale charakter jest mocno komediowy więc to zupełnie nie ta kategoria. Jednak dla kogoś o specyficznym guście - to może być perełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...