Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Smile121

Problem z komputerem

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam jeśli zły dział proszę o przeniesienie. Witam,mam taki problem z komputerem od wczoraj.Kiedy o 20 włączyłem komputer cały czas grałem tak do 24 pojechałem do.maka zjeść sobie coś kiedy przyjeżdżam ekran był Czarny to myślę to pewnie jakiś stan czuwania czy coś to.okej zresetowalem komputer bo nie reagował na ruch myszki kiedy ladowala się ta flaga one jeszcze się nie zdążyły załączyć (Windows 7) i było zacięcie i reset komputera i tak za każdym razem 2 dni temu pobrałem z torrentow win 7 64 bit,po szukaniu na internecie otworzyłem wiersz wpisałem msconfig i miałem tam te hpay software itd próbowałem tam według tego co na forum pisało i nic wtedy jeszcze był obraz wyciągnąłem baterie włożyłem i teraz nie.ma.obrazu komputer chodzi jest to pykniecie na początku nic nie piszczy nic chodzi normalnie tylko nic nie widać a wcześniej w trybie awaryjnym też się resetowal próbowałem przywrócić nie dało nic

 

 

KOMPUTER TO:

3gb ramu

Karta radeon HD 6850

Windows 7 64 bit

Procesor Intel core 2 duo e 8600 nie podkrecany 3.33 GHz

 

Proszę o pomoc..[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bardziej zrozumiale można? :hmm:

Usuń tego Wndowsa z torrentów. To rozwiąże problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bardziej zrozumiale można? :hmm:

Usuń tego Wndowsa z torrentów. To rozwiąże problem.

 

Jak mam to zrobić skoro mam czarny ekran..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...