Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Palec11

Monitor 300-450 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich potrzebuję pomocy przy wyborze monitora szczerze mówiąc nie mam pojęcia co mam kupić monitor ma przede wszystkim służyć do gier i bardzo chciał bym aby nie odbijał tak wrednie światła i aby kąty widzenia były dobre no i żeby oczy jak naj mniej się męczyły.

 

Aktualnie posiadam http://www.morele.net/monitor-asus-vk192-czarny-240340/ (asus vk192)

 

Warto wogólę zmieniać ten monitor ?

 

I tak z innej beczki może lepiej kupić dysk SSD ? Co według was bardziej poprawi konfort z rozgrywki nowy monitor czy dysk SSD (ja osobiście stawiam na monitor)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany Dell 2209wa. Z nowych 23MP55HQ-P wersja IPS nie TN KLIK

 

SSD nie poprawi komfort rozrywki tylko pracę - szybsze ładowanie systemu itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze polecam dopłacić przy full hd do 23 cali. Jak dla mnie 21.5 cala to jest kompletne minimum do full hd i cierpi na tym nasza wygoda - chyba że mamy monitor na prawdę blisko oczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie lepiej dopłacić i kupić monitor 23 calowy z full HD. I polecacie ten monitor --->Monitor LG 23" LED 23MP55HQ-P

 

A dało by się coś takiego kupić troszkę taniej ? tak żeby zamknąć się maxymalnie w 500 zł ?

 

 

I mam pytanie odnośnie tego czy zobaczę dużą różnicę w grach jak zmienię ten monitor ? Bo twardo biję się z myślami kupić biurko do pokoju dysk SSD czy monitor. (i jak narazię monitor wygrywa ale chciał bym się zamknąć z tym w 500 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tańszego z matrycą IPS i 23 calami. Różnicę zauważysz w rozdzielczości i rodzaju matrycy. Ten monitor widziałem u swojej mamy w pracy. Nie wiem co ty chciałeś za 500 zł kupić ale na pewno te wszystkie monitory w tym także twój nie są najlepszej klasy. Dałem Ci link z gwarancją na pixele i darmową dostawą czego ty więcej chcesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finalnie kupiłem monitor za 650 zł heh i jestem bardzo zadowolony temat do zamknięcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...